Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van IPhone klónja?...

Valakinek van IPhone klónja? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Barátomnak jelenleg Optimusa van,és azon töri a fejét,hogy eladja,és vesz helyette egy IP. klónt.Én lebeszélném róla,mert sok rosszat hallottam arról a hamisítványról,és szerintem az Lg-je még mindig többet ér annál!

Valakinek tapasztalat,vélemény?Jöhet jó is,rossz is!



2012. febr. 23. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szemét, beszéld le róla.
2012. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Én eddig kettőt láttam mind a kettővel sok baj volt nem mintha képbe lennék hogy menyibe kerül egy ilyen,(gondolom eredetit nem kap ennyiért) de szerintem egy olcsó középkategóriása andoriddal vagy használt iphone al is előrébb van mint a klónnal.
2012. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már 16, és 20ezer-ért is tudok!Nekem nem kellene semmi pénzért!Olvastam róla egy cikket,és láttam képeket is,hát szép szóval,elég ratyi!
2012. febr. 23. 20:14
 4/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Külsőre szerintem nincs vele baj (bár a kijelzőn észre lehet venni) egyébként brutálisan jó a koppintás ránézésre nehéz megmondani.

Ép csak a hardware ami benne van és a rajta futó szoftver nem és egy kalap... se.

2012. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az i-phon meg minden fele klon telefon annyira SZ@R hogy egy 3410-est nem adnak oda erte- nem hogy egy optimust..... nagyon gyorsan felejtös a tema, ha ugy van vägd pofon hogy eszhez terjen :) .....
2012. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugye csak a klónt szaroztad le?
2012. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!