Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót vegyek? Samsung...

Milyen telót vegyek? Samsung S 5660 GIO mennyire jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostanában szeretnék új telefont vásárolni. A Samsung S 5660 GIO nekem kb meg is felelne. Csakhogy nincs rajta Flash-támogatás, és azt olvastam, hogy "nem is nagyon lehet ráhaxolni, maximum egy böngészőcserével érhető el, hogy mondjuk a beágyazott videók megjelenjenek."

Tudtok esetleg olyan telót ajánlani, amelyiken van flash, vagy könnyen lehet rá tenni, ugyanakkor az előbb említett gio-hoz hasonlóan 3.x mpixeles kamerával rendelkezik, árban pedig kb 45-50 ezer körül van?


Még egy kérdés. Egy másik leírásban olvastam, hogy Direct Wi-Fi nincs rajta; Wi-Fi extra: DLNA. Ez pontosan mit jelent, mi a különbség?

Nekem leginkább fb miatt kellene rá net (meg pár ritkábban használt oldal, mint google, bkv, mávmenetrend, esetleg youtube). És persze "ingyen net", azaz olyan, ami nem a telefonszámlát növeli, hanem az itthoni vagy egyetemi központról szedi wifivel.


2012. febr. 24. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
inkább xperia mini vagy sony live.
2012. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Xperia Mini. A Gio nem jó telefon.
2012. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!