Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade rootolása? Mivel...

ZTE Blade rootolása? Mivel veszélyekkel jár?

Figyelt kérdés

Más miatt nem akarom rootolni, csak azért, mert játékfüggő vagyok, és nem elég a hely ^^ A mostani Eternal Legacy (ami Gameloftos) nem megy át az SDre, és van vagy 20 MB. Törölni nem tudok, maga a Market ugyanis 7MB, a keyboardom 6MB, és ezek kellenek.

Android 2.2 Froyo van rajta, a Pigfish szerint Gen2 -es. Garanciával lesz valami gond a root miatt? Elvesznek az adataim? Elcseszhetem a teldfonomat? Hallottam erről az Universal Androot programról, mi is ez pontosan?


2012. febr. 26. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Garancia... hát mivel vissza lehet állítani, lehet unrootolni így senki sem veszi észre, hogy rootolva volt valaha.

Szerintem maximum téglát csinálhatsz a telefonodból, de azt is vissza lehet állítani, olvass fórumokat és készülj fel rá.

2012. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne csak rootold, tegyél rá Cyanogent, ha játszani akarsz. Háromszor gyorsabb lesz tőle.
2012. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!