Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos telefont vegyek?

Milyen Androidos telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Android operációs rendszerű mobiltelefont fogok vásárolni, leginkább Samsungot 40 000 max. 45 000 forintig. Hallottam a HTC és a ZTE készülékeiről is, de azokat nem ismerem, így nem akarom bevállalni. A Motorola Defy-ről keveset tudok. Eddig a SE Xperia Active tetszett, de negatív tényeket hallottam a SE készülékekről, így erről letettem. A Samsung Galaxy Ace-ről azt hallottam, hogy tudásához képest drága, valamint lassú is. Nokiát nem akarok, mert nem Androidos. Jelenlegi jelöltem a Samsung Galaxy W. Ezeken kívül még mit ajánlanátok? A fentiek közül melyik a legjobb telefon?
2012. febr. 29. 18:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jó vegyél nokia 500-t, ha neked a gyakori a fő szempont ês nem valami szakmai fórum...
2012. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jólvan, most ne értsen senki félre, nem vagyok otthon az ilyen témákban, azért kérdeztem
2012. márc. 1. 18:20
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom feltünt-e, de azt kérdezted, hogy milyen androidos telót vegyél...


A nokia 500 az aztán tényleg az...

2012. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen észrevettem.
2012. márc. 1. 19:00
 15/19 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy az ilyen nagyobb tudású Androidos telefonokat anyagilag nem tudom magamnak megengedni, ezért gondolok agytekervényeim legalján egy olcsónn Nokiára.
2012. márc. 1. 19:01
 16/19 anonim ***** válasza:

Nokia 500 szar.

Amelyik Nokia nem WP7-es, az szar.

És nem úgy, hogy nem olyan jó, mint az iOS vagy Android, hanem egy darab kőhöz képest is szar.


Semmi baj az SE-kkel, egyetlen gyártó, amelyiknek az összes 2011-es modellje megkapja az ICS-t, ami elég nagy szám, mert még a legolcsóbb telójuk is erős.


Tényleg semmi baj a MOSTANI SE-kkel, a régiekkel még lehet volt baj, de már tökéletes.

2012. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#6


Amit itt írnak a gyakorin az nàlad szentírás?

A sony nem fogja eldobni a se telók támogatását.

Nyugodtan vehetsz xperia mini-t...


A másik pedig az a töltő hiba:

Megalol...


Ennyi erővel senki ne vegyen samsung telefont az s5230 után, mert minden samsungon bexarik akkor az érintőképernyő...


Mondjuk nem tudom mit kell ahhoz csinàlni, hogy elferdüljenek a töltőcsatlakozó szálai az erőszakolàson kívül...

2012. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszadást, sikerült eldöntenem a telefonkérdést!!
2012. márc. 2. 17:52
 19/19 anonim válasza:
van 15 ezerért már újonnan telenor one tacs
2012. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!