Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt a 0. facebook -al?...

Mi történt a 0. facebook -al? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap este még jó volt a telómon a facebook, mára apróbb lett reggelre a betű, és karaktert sem tudok írni.

És hozzá sem volt nyúlva a telefonhoz, szóval tuti nem nyomkodta el senki.T-Mobile -os vagyok, és eddig működött, most bejön a 0.facebook vagy akár Wifivel az m.facebook és nemtok karaktert írni a bejelentkezésnél, de ha pl m.iwiw.hu -t ütök, ami az iwiwnek a mobilfelülete, oda tudok.Tehát facebooknál van valami gond.

Egyébként Nokia C3-00 -ám van, és tegnap este még tökéletesen ment.


Van valakinek hasonló problémája?:)


2012. márc. 1. 12:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én tudok. nem tudom mi lehet a baj.
2012. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 copeland válasza:
nekem is ezvan.. kérlek ha megvan segíts..
2012. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

copeland neked is nokiád van?

lehet az a probléma. 1x nekem is volt ilyesmi bajom, de nem vagyok benne biztos, hogy nokiámmal. bár ha iwiw, és más oldal bejön, akkor nem tudom.

esetleg a böngészőből töröljétek ki az előzményeket, adatokat, mindent.

2012. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
sajnos én is ugyanígy jártam... Próbáltam hogy kitöröltem a chache-kat, de semmi eredménye nem volt... Egyetlen karaktert sem tudok beírni :S
2012. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem azé, nem vok függő :)) Csak kíváncsi voltam hogy csak nálam van-e ilyen baj,vagy másnál is.Szoftvert ne frissítsetek, kipróbáltam, fölösleges. Szerintem a mobilos facebook oldalt qrták el, ugyanis néztem wifin is az m.facebook.com -ot, dettó ugyanez a szitu. :) Ha tudtok valamit szóljatok.
2012. márc. 2. 08:50
 6/21 A kérdező kommentje:

# 4/5 Időpont ma 07:29 -nek:


Jah én sem tudok 1etlen karaktert sem írni, iwiw-nél jó minden, szóval szerintem a mobilos facet qrták el.Már kipróbáltam minden féle lehetőséget,semmi nemjó:S

2012. márc. 2. 08:55
 7/21 anonim ***** válasza:
1 meg 3 vok. de közben nekem meg iphone-on jó. szóval elég furcsa. de ha több embernek ilyen, akkor nem tudom.
2012. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 copeland válasza:
megfog javulni?
2012. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
erre én is kíváncsi lennék! Ha valakinek valami siker vagy ilyesmi az írjon légyszi!!
2012. márc. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Eddig ahogy észrevettem csak a C3-00-ánál van baj.Vagy nokián.. Szerintem valamit elokoskodtak,és nem kompatibilis a gyári böngésző a 0.facebook oldallal, ez elég gáz, de próbáltam javítást, fixet keresgélni de nincs rá egyenlőre, de marha szar, mert nekem sem megy,és karaktert se tok írni.
2012. márc. 3. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!