Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb okostelefon?

Zsombika kérdése:

Melyik a legjobb okostelefon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 14:49
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

Most biztos le leszek oltva, de a mostani forgalomban lévő telefonokat mind veri az iPhone 4S, de ha a jövőbe tekintünk nagy ellenfele lesz az iPhone 5-nek a Galaxy S3.


A topic meg röhejes.

2012. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:

"Vigyázz, mert már szövetségeseim is lettek :)"


Attól még szart se értesz a telókhoz. Én GSM szervizes vagyok, tehát ha pár nem hozzáértő itt melléd áll, attól még sík hülye maradsz ebben a témában. Attól, hogy tudod, hogy a Sensation XE-ben mondjuk milyen proci van még nem értesz a telókhoz. Főleg, hogy az RF IC-re aztmondod, hogy kártyaolvasó :D


Az Xperia S-t amúgy már lehet kapni jópár orszàgban, attól hogy mo-n nincs, már lehet kapni. Pl ebay-ről a kérdező is lazán beszerezheti.


A Sensation XE 150 ezer ft (függetlenül). Hol láttad te 120-ér?

2012. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

Hol lehet kapni szerinted Xperia S-t? :D Adj már linket.

Max előrendelni lehet.

2012. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:

"Az Xperia S-t amúgy már lehet kapni jópár orszàgban, attól hogy mo-n nincs, már lehet kapni. Pl ebay-ről a kérdező is lazán beszerezheti."


Legalább nézd meg a Sony weboldalát, mielőtt írod a baromságokat inas gyerek.

2012. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
A GSM arénán az van, hogy available 2012 february, ott néztem. Nincs időm a Sony weboldalát nézegetni, mert a nyakamon vannak a szerelendő telók. Amúgy anyád az inas gyerek.
2012. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

Nincs időd a Sony weboldalát nézegetni, de ide van időd írkálni a baromságaidat.

Menjél akkor szerelni szombat este inas :D

2012. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
Kell a munkához a net, ha szoftverezni kell, akkor le tudjam tölteni, meg a hibakódoknak utána tudjak nézni. Muszáj dolgoznom még szombat este is, mert engem nem apuci tart el.
2012. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem, hogy ha ide van időd írkálni, akkor a Sony weboldalát miért "nincs időd" megnézni.

Mellesleg én is dolgozom, csak nem olyan fos helyen, hogy hétvégén este is melóznom kelljen.

2012. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
A mobilszerelés csak mellék kereset. Mert szakmát egy másik szakmát tanulok nappal suliban és csak ilyenkor van időm ezt csinálni. Amúgy nem ilyen új telókat szerelek, hanem iphone 3G/ 3GS-eket, meg gombos nokiákat. Ezért nem nézegetem a Sony weblapját.
2012. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
Erre az oldalra meg csak néha felnézek, mert rávagyok szokva és késztetést érzek, hogy feljöjjek :D
2012. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!