Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Omnia II, HTC Touch...

Samsung Omnia II, HTC Touch HD vagy HTC Hero?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem meg? Mostanában nézelődtem vaterán és ez a 3 telefon került szóba. Ugye az Omnián és a Touch Hd-n Windows van, de nem tudom, hogy milyen és azt sem tudom, hogy az Androidos is jobb e. Az Omnia 25 000 , a HTC Touch Hd 35 000 , a Hero pedig 20 000. Melyiket érné megvenni? Hátrányok előnyök? Ugye az Androidra tudok leszedni alkalmazások az Android Marketen, de Windowsal hogy csináljam? Segítsetek. =/
2012. márc. 3. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem az Omnia 2 az nagyon jó, értesüléseim szerint a htc nem valami jó csak a fan-ok hirdetik jónak, de én nem tudom hogy mennyi igazság van benne.Egyébként ez a te döntésed, nézz teszteket a neten meg persze ott a szimpátia.Teszteknek meg a mobilarena.hu.
2012. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

előző:

nagyon is jó a htc nekem is van(desire) és nem cserélném le samsungra de másra sem nagyon. nagyon jó telefonok, a touch hd-t még nem fogtam meg ugye win-es, de a hero az jó kis teló. de legjobb lenne ha kipróbálnád őket én a 2 htc közül javaslom valamelyiket.

2012. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!