Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Arc...

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i Villog a kijelző, mi lehet a gond, valaki?

Figyelt kérdés

A fent említett telefonnal az a gondom, hogy miután lezárt a telefon akár automatikusan akár manuálisan egy idő után a kijelző világítás magától ki- és be kapcsol amivel nem tudok semmit kezdeni. Már leformáztam az SD kártyát, újraindítottam a telefont de nem akar megszűnni.


Eléggé idegesítő és ezmellett az aksit is tönkrevágja. Ha valakinek volt már ilyen gondja és talált rá megoldást kérem segítsen.


Köszönöm.


2012. márc. 4. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is ez.volt a samsung galaxy s-emmel de nekem egy idő után elmúlt lehet hogy a tiéd is meg fog javulni magától
2012. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kemeh01 válasza:
Sikerült rájönni az okra? Mert nekem is csinálja, 11 percenként felvillan 5 vagy 7-szer. Nagyon idegesít!
2012. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!