Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem nem jön be a...

Csak nekem nem jön be a CyanogenMod?

Figyelt kérdés
ZTE Bladem van, nemrég rootoltam aztán feltettem rá a CyanogenMod 7-et, mert mindenki agyondicsérte, hogy milyen jó és milyen tuti. Ehhez képest eddigi teljesítménye nulla. Az igaz, hogy minimálisan gyorsabb lett a telefon, de angol lett, sokszor kilépeget az alkalmazásokból, néha nem érzékeli ha hozzáérek, és NEM ENGEDI HASZNÁLNI A MARKETET!!! Ezen az istenbarma sz@ron mit lehet ennyire isteníteni?! Másnak is van ilyen, vagy csak nekem bugzik? Légyszi mondjatok valamit, mert már szétb@sz az ideg...
2012. márc. 4. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik "7"-et raktad fel rá és honnan szedted le? Angol lett? Hát állítsd át magyarra, az is benne van. Kilépeget miből és hogyan pl.? Elég nagy-e a partíciód hozzá? Csináltál már proximity sensor kalibrációt? A Market-hez aktív net kapcsolat kell... Szerintem - már megbocsáss - nem igazán ismered még ezt a rendszert.


"Ha nem tudsz úszni, nem biztos, hogy a víz a hibás."

2012. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérlek ne nézzetek idiótának, tudom, hogy a Market sem a semmiböl jön, de ha közvetlenül a router mellé ülök, akkor is hibát jelez. Nincs fantastic rent some program, kábé 6-7, és még csak nem is Force Close-ra hivatkozva áll le az app, csak egyszerûen kilép. Nem értem O.o Ja és bocs, azt hogy angol lett, rossz helyre írtam, ennek örülök mert így még jobban tanulom az angolt. Azt viszont, hogy néha nem érzékeli ha hozzányúlok, vègkèpp nem tudom hova tenni. De köszi a választ, ment a zöld! :)
2012. márc. 4. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Szó sincs idiótának nézésről:) Én nemrég egy Wayteq set-top box-szal jártam úgy, hogy azt hittem tök rossz, pedig minden jó volt rajta, csak én nem értettem hozzá:)

Ha mindenképpen szeretnéd a ciánost kipróbálni, javasolnám apeelme&kelzsoca közös munkáját, az Ice Armor II - ReBoRn-t. Ez egy általuk CM-alapból fordított igen jól működő és supporttal bíró rom. Sokan használják nagy megelégedéssel(és én is).


[link]

2012. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!