Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8-ra hogyan lehet...

Xperia x8-ra hogyan lehet rakni játékokat? 1.6-os android van rajta. Alul írom a többit.

Figyelt kérdés

Mondták haveromék hogy úgy is lehet, hogy van egy szabad wifihálózat rácsatlakozok, utána szinkronizálok, és rámegyek market-re beírom a gmail-es adataim.


Ezen kívül van még valami mód? mondjuk a marketről töltök le számítógépen, és a telómra akarom mindjárt rakni. Milyen program, mappa kell hozzá?

Köszönöm a kommenteket előre is, Sziasztok!! :)


2012. márc. 5. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A másik mód meg az lenne, hogy valahonnan ami nem Market (merthogy Marketről nem lehet gépre letölteni és onnan átmásolni a dolgokat) letöltöd az apk fájlt, felmásolod a telefonra és egy fájlkezelővel elindítod a telefonon. A gond csak az, hogy nincs fájlkezelő alapból az X8-on. Se 1.6-nál, se 2.1-nél. Ezért célszerű lenne felmenned Marketra és onnan letölteni ami kell.
2012. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Merketről hogyan tudok letölteni?

Milyen programot ajánlasz?

Ott hogyan tudom megtalálni?

2012. márc. 6. 12:15
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem frissíts 2.1-re!
2012. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nincs Market a telón? Anélkül nehéz lesz. Frissíts Android verziót.
2012. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Merketről hogyan tudok letölteni?


Van ott olyan gomb, hogy telepítés/install. Arra ráböksz és már települ is a telefonon. De ha kipróbáltad volna rájöttél volna.


Milyen programot ajánlasz?


Egy fájlkezelőt, a Ghost commandert. De lehet felőlem az Astro is. Az is jó. Elég sok alkalmazás van a Marketen ahhoz, hogy megtaláld mi az amit szeretnél telepíteni, mi az amit hasznosnak találsz.


Ott hogyan tudom megtalálni?


Van keresője. Oda beírod és kész.

2012. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen frissíteném a telómat. Legalább 2.1-re, de vannak újabb romok (bár annak a telepítését neked nem ajánlom, a kérdéseidből kiindulva).


Figy, mint írták két mód van telepíteni appokat. Egyik, hogy letöltesz valahonnan a gépedre (azt máshol kérdezd honnan, mert én így nem nagyon szoktam, kivéve, pl IGO stb.) és egy file-kezelővel felinstalálod.

File kezelőt egyszerüen így tudsz felrakni:

1. Erről a linkről letöltöd:

2. Felmásolod a memóriakártyára, ne rakd semmilyen mappába

3. Telón megynitsz egy böngészőt, majd beírod ezt: file:///sdcard/x.apk (x helyére a file nevét!)

Telepít.

Ezek után ha bármilyen app-ot felraksz a telóra azt ezzel fel tudod telepíteni.


Másik megoldás:

Csatlakozol wifivel a netre, ha nincs wifi sztem érdemes venni egy wifis routert 4000Ft-ért már van, ennyit megér sztem (feltéve ha neted azért van bekötve :) )

Marketre csatlakozol, ott kér egy gmail-es címet, ha nincs csinálsz egyet, csak így enged belépni.

Ha beléptél már nincs mit magyarázni, millió program, könnyedén válogathastz!


Market használata nélkül nem is értem miért vesz valaki androidos telót...

Remélem segíthettem, ha kérdésed van írj nyugodtan!

2012. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Na a filekezelő linkjét meg nem írtam oda. Itt van: [link]
2012. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Rámentem a gépemen a marketra, és beírtam a Ghost Commandert, kiadott többet... rámentem az elsőre rámentem install, és kérte a gmail adatokat. Beírtam mindent, és utána ezt írta ki:


There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account. Learn more.

2012. márc. 9. 16:25
 9/20 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be telefonon is. Csak úgy tudja a rendszer, hogy melyik készülékre is telepítse a kiválasztott dolgot. És épp ezért kell, hogy legyen a telefonon is valamiféle netelérés.
2012. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ember, kimentem a lépcsőházból ahol lakok, találtam egy szabad wifit, csatlakoztam, 3-as jele volt gyors is volt, és bejelentkeztem a gmailba utána mentem rá a marketre, rámentem egy játékra ( ingyenesre ) install és ugyan azt írta ki:


There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account. Learn more.

2012. márc. 9. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!