Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhonom 2011decemberben...

IPhonom 2011decemberben vettunk zsir újan t-mobile-nál. Most vettem észre, hogy nem szól a baloldali hangszóró. Mi lehet a gond? Megcsinálják garanciába? Kb mennYi idő alatt? Koszi elore is

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 20:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát ez k.rva nagy volt, miért kellett lelőni? :D


Egyébként még az lett volna poén, ha a fóliát sem szedi le róla, miután megvette újonnan, és viszi a szervizbe. Az a kevés ember aki érti, jót szórakozott rajtad idióta :D :D

2012. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mert képes lett volna tényleg bevinni a szervízbe. Így megmentettem a szervizeseket. Bocsi :D
2012. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem kamu kérdés
2012. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
persze h kamu én sem vagyok hülye emberek, én meg rajtatok kacagok h felhúztátok magatokat :D éljetek a neten csók
2012. márc. 11. 17:17
 15/18 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy csak Pistike volt :)
2012. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én is ezt mondanám XD egyébként nem láttam, hogy valaki is felhúzta volna rajta magát :D maximum odaírta a szopatós okosságát :D
2012. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha kamu lett volna nem részletezi ennyire... Pl. "2011 decemberében vásárolt..."


Sajnos vannak még idióták, drága telefonnal.

2012. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egész nap ezen kattogott, hogy milyen kamu kérdést írjon ki, aztán ez lett az eredménye. De így is túl átlátszó. 2011 december az mér részletes? Megnézte, hogy mikor jelent meg MO-n, aztán azért írta ezt ki.
2012. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!