Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja van a hangszórómnak?

Mi baja van a hangszórómnak?

Figyelt kérdés
Ma lett visszahozva szervízből a gépem, és amint zenét akartam hallgatni, nem hallok semmit. Megnéztem, hogy le van -e tiltva valami, de amit találtam az csak az egyik programja volt. Azt engedélyeztem, de így sem működik. Fülhallgatóval se lehet semmit hallani. Mit tegyek? Értelmes válaszokat várok!
2012. febr. 1. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ellenörizd hogy a hang driver föl van e telepítve ha nincs a géped alaplapi driveréröl rakd föl
2012. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy pici CD hozzá, kék színű, de ha azt berakom a CD-ROM-ba, akkor csak ilyen mappákat hoz elő, semmi telepítőfájl vagy ilyesmi. Mit csináljak?
2012. febr. 1. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor írd le az alaplap tipusát rá van írva az alap lapra pll asus m2n4 sli egy példa

na leírod es utána beirod a googléba csak ird még utánna hogy motherboard driver és szed le a drivert vagy az alaplap gyártó honlapjáról is letőltheted letőltöd telepited újra inditod es ha a megfelelö drivert szedted le akk jólesz,ha nincs más baja

2012. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vavy írd le ide az alaplapox tkpusát én meg meg keresem a megfelelő drivert ,cak ird le mire lell xp,vista vagy win7re
2012. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!