Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akar sok ember az alsó...

Miért akar sok ember az alsó árszegmensben lévő "okos", érintőképernyős telefont venni?

Figyelt kérdés
Köztudott ezekről a masinákról hogy kell alá hardver ,hogy jól fusson és ne minden görgetésnél kelljen a hajadat tépned hogy már megint akad . De ezt sokan nem veszik figyelembe és ilyen 10-20e forintos "olcsó" telefonokat vesznek és várják az atyaúristent . Hogy is van akkor ez ?
2012. márc. 9. 19:50
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Csak azért vesznek , mert Pistikének is van , de a minőségre már nem ügyelnek ? Esetleg anyagi háttér ? (bár én is amikor először ehhez a témához kerültem , kb 20e forintal a kezemben inkább ráhúztam 3-4 hónapot és gyüjtöttem egy kicsit drágább de jobb minőségű készülékre. )
2012. márc. 9. 19:54
 2/37 anonim válasza:

Amiért az emberek divatos ruhák kínai másolatát hordják, ami nem időtálló, kényelmes.

Olyat akarsz amilyen a másiknak van, annyiért amennyid van, a haját meg csak olyan ember tépi aki már megvette. Szerencsére a tökéletes fogyasztó társadalmunk mindenki számára nyújt lehetőséget.

2012. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Nem értenek hozzá.

Hidd el, a kérdezők 60%-ának a szemében egy S5230 és egy ájfón tökegyforma, talán még élőben sem tudja megkülönböztetni őket. Na, ezek miatt árulnak még mindig szemetet, akár az 50-60 ezres árkategóriában is, lásd Ace.

2012. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Én most 10. osztályba járok és az osztályban illetve az évfolyamon is a S5230 készülék van elterjedve . Nem számít nekik hogy lassú , akadós meg minden , érintő képernyős ? iPhone is ilyen , ez is jó :)
2012. márc. 9. 20:01
 5/37 anonim ***** válasza:
Pontosan. Már akkor is szemét volt, mikor megjelent, 6 éve is jobbak voltak nála a sima nyomógombos telefonok, de ez a divat, ezt veszik a hülyék, rajta van, hogy Samsung, nem baj, hogy soha nem tudtak normális telefont gyártani, nagy névnek tűnik, máris garantált a sokszázezres eladás. Pedig annakidején nem volt olcsó.
2012. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Szerinted megéljük valaha is hogy eltünnek ezek a "szégyen" készülékek ? :)
2012. márc. 9. 20:13
 7/37 anonim ***** válasza:
Soha. Csak nézd meg, mik jöttek ki most a MWC-en. Néhány meglepően jó telefon a lenézett kínai gyártóktól, pár jó HTC, és egy rakás szemét.
2012. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm aki vett egy olcsó romot (samsung galaxy mini) és egy iphone tudását akarja elérni....de mivel nem megy...ezért szidja...dobálja...stb. Mondtam neki, hogy talán a specifikációnak kéne utána nézni, és ha jobbat akar, akkor jobban nyúljon zsebre...

Erre rávágja, hogy: "Nem egy SG mini is tudja azt, amit egy SGS II!"....mondom, hogy majdnem tudja....de tévedsz! :D

Egyébként az irigység is nagy úr....itthon (kollegák, osztálytársak, tanárok, főnökök, barátok, stb)

2012. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

@23:02

Így van, ez a baj, az irigység és a tudatlanság az úr. Én elismerően nézek bárkire, akinek jó telefonja van, akár jobb, mint az enyém, akár sem. Aki szemetet vesz, azt pedig megvetem, akár 10 ezerért veszi, akár 140-ért.


Ezért vagyok itt már 2 éve, hogy megakadályozzam, hogy az emberek szemetet vegyenek. Közel 9000 megválaszolt kérdés után azt mondhatom, hogy kb 80%-ban sikerrel járok, és emiatt megéri folytatni, még akkor is, ha a maradék 20% a vérem akarja. :)

2012. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Jó sok hülyeséget összehordtok.


Én régóta használok PDA-kat, majd okostelefonokat. Előző készülékem egy HTC Kaiser volt, amin még Windows Mobile 6 futott. Most vettem egy T-Mobile Move-ot 25 ezerért, és az a helyzet, hogy teljesen jól megy minden rajta, ami nem nagy harver igényű(pl. egyes játékok azok), egyáltalán nem lassú a rendszer. Én inkább azt nem értem, miért kellene nekem jobbat vennem, nem játszok vele, hanem "kockulok", így nem kell bele az erő, egyetlen érv a jobb készülék mellet a nagyobb kijelző. Az alapvető okostelefonoknál szükséges dolgok megvannak hozzá, GPS, Wifi, 3G, Android, és az Androidos alkalmazások 90%-a megfelelő sebességgel fut rajta.


Én inkább azokat a készülékeket nem értem, amelyek ritka, gyártó által fejlesztett oprendszerrel vannak ellátva, így durván le vannak korlátozva a lehetőségek, pl. esélytelen hogy kétnyelvű szótárt találj rá(ez csak 1 példa). Nem értem ezekbe minek érintőképernyő, ha nem lehet kihasználni azt sem.

2012. márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!