Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanáto...

Milyen okostelefont ajánlanátok? (~40e)

Figyelt kérdés

Max 40-45ezer ft-t költenék rá.

Wifi persze legyen rajta. oprendeszer: Android, vagy iOS.

Én ezeket találtam: Sony ericsson x10, x8, zte blade, iphone 3g 16gb

Ezek közül melyik éri meg legjobban? Személyes tapasztalat, ha lehet. Vagy tudtok esetleg mást ajánlani? (függetlenül, ha lehet, és nam baj, ha használt, csak jó állapotú legyen


2012. márc. 10. 10:08
 1/7 anonim válasza:
Nézd azt kell eldöntened hogy mennyire akarsz elköteleződni egy adott márka mellet... mert ha veszel egy iPhone-t akkor ott nagy szabadsággal is bírsz az Apple birodalomban, de csak ott... én saját tapasztalatból mondom hogy nagyon sok kompatibilitási gondba ütköztem az évek során. Ha ez neked nem kalappol akkor mindenképpen valamilyen egyéb telefont ajánlanék... A Nokia symbian vagy a legújabb W7-es oprendszer is kíváló, a samsung Android is remek, szóval bármit is veszel mindennek meg vannak a határai és a kötöttségei... esetleg csinálj egy táblázatot, ahol a te számodra pozitív és negatív behatásokat írod ki mindegyik oprendszer mellet... hátha az segít...
2012. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt. [link]
2012. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SE Live with Walkman, vagy Xperia Mini.
2012. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

x10 minit nem akarok, mert nagyon kicsi a kijelzője :/

2012. márc. 11. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Az X10 mini nem azonos az Xperia Mini-vel. Igaz ennek is csak 3”-os a kijelzője mint az X8-nak de sokkal jobb a porci és egyéb jellemzői. Olvas leírást!
2012. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előszöris:X8-at ne.(tapasztalat)40ezerért ajánlom az xperia tipot
2012. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia én szerintem ez a legjobb [link]


csak nem eredeti

2013. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!