Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy iPhone 4s?...

Sony Xperia S vagy iPhone 4s? érveket is pls.

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 23:14
1 2
 1/15 bp1985 ***** válasza:
Menőzni iPhone, minden másra xperia s.
2012. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Alap hogy iPhone 4s!

Amiröl lemásolták a többi szirszar android telefonokat!

2012. márc. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Peto Tamas válasza:

Az előző hozzá szólónak igazat is adok meg nem is!

Igazat azért, mivel a mostani telefonok rendszere az Apple rendszeréről indult ki, és onnan lett nagyon sok minden lemásolva!

DE viszont a mostani úgy mondva "okos telefonok" talán többet is tudnak, mint egy Apple, mivel bővítik , fejlesztik a tudását!

2012. márc. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Peto Tamas válasza:

Illetve még annyit tennék hozzá, hogy egy nem Apple készülékkel sokkal olcsóbban megúsznád, mint egy másik okos készülékkel!

Mivel ha veszem egy Apple terméket akkor az már egy nagyon-nagy kiadás!

2.nagy hátránya van ennek a nagyon fenkölt cégnek, mégpedig a megvételi ára, és a szervizelési díja!

Na most, ha másik készüléket választól, akkor ez már nem is lesz olyan nagy tragédia!

Remélem segítettem!

2012. márc. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4s szerintem mert 1 nem szeretem a nagy kijelzőt kényelmetlen 2. meg mert az ios sokkal jobban bejön. előzőnek megannyit hogy mind 2 nagyon drága és +20 ezer 1 szervíz nagy különbség nincs
2012. márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
szerintem egyértelmu az Xperia s
2012. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és a htc one x jó lessz szerintetek? ?
2012. márc. 11. 14:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez most olyan kérdés,mintha elmennél vásárolni és van egy Budmil bolt meg egy Replay. Kb a Budmil-os polónak is olyan anyaga van mint a Replaynek,de a Budmilos poló csak 5000 a Replayes 25.000(Jó persze azért van különbség).. És akinek van zséje ugyis a Replayest veszi..Ha nincs marad a Budmil
2012. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A 3.dik válaszolónak!

Viszont az Apple is fejleszti a iPhonet és valahogy sose éri be az adroid!

2012. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 bp1985 ***** válasza:
Droidra nem évente jön ki frissítés, Droid az első oprendszer még Amerikába is, illetve nem adnak ki béta sz@rokat, mint az ios-ből. A nagy kijelzősnek pedig annyit, hogy inkább a 4,3-at nézem, mint a 3,5-öt, ami egy alsó kategóriás telefonba található.
2012. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!