Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-nál, ha a flottás...

Vodafone-nál, ha a flottás előfizetőknek vannak olcsón telefonok, akkor a vásárláshoz milyen papírokat kell magammal vinnem?

Figyelt kérdés

2012. márc. 13. 12:30
 1/5 anonim válasza:
hm
2012. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is a flotta csatlakozási papírt. Anélkül semmi esélyed. Ajánlom figyelmedbe [link] ez ingyenes vodás flotta, mi is ezt használjuk. Olcsó percdíjak meg olcsón vehetsz telefont is. Ilyenre gondoltál?
2012. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már flottás előfizető vagyok, csak az érdekel, hogy ha szeretnék a listáról venni egy telefont, akkor kell-e valamivel igazolnom, hogy valóban flottás vagyok, vagy ő beírja a számomat és tudni fogja?
2012. márc. 13. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Kicsit furcsán tetted fel a kérdést, de így már tudok rá értelmes választ adni. Flottától függ. Általában az ügyintézőtől (aki kiállította neked a csatlakozási papírt) kell telefon vásárlást engedélyező papírt kérned. Speciális tarifa így nem lehet csak úgy bemenni és "újra kötni". Ezt így lehet vagy listaáron (kártyásként) borsos áron megveheted. Remélem segítettem. bármi kérdésed van írj.

2012. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha meglévő telefonszámra szeretnél új készüléket újabb két év hűséggel, akkor csak személyi és lakcím kártya kell hozzá ha a te neveden van. Ha másén akkor vele menj be vásárolni.
2012. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!