Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajálnátok?

Milyen telefont ajálnátok?

Figyelt kérdés
Max. 50e Ft-ért okostelefont. Nagyobb képernyő, jó kamera+vaku, wifi, bővíthetőség. Soha nem volt még okostelefonom, szóval nem igazán értek hozzájuk. Gondoltam a Galaxy Ace-re és a Gio-ra. Ezekről egész jókat olvastam. Vélemények? Előre is köszönöm.

2012. márc. 15. 12:00
 1/10 anonim válasza:
55%
Apple Iphone 3GS :d
2012. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Mi számít neked vakunak? A LED-es segédfény ami a "vakus" telefonok többségén van, vagy pedig a rendes, fényképezőkön használatos xenon vaku? Mert előbbinél elég sok a választék, utóbbinál már jóval kevesebb.

Az Ace és a Gio rossznak nem épp rossz telefonok, de baromira elavultak és hát nem is csinálnak olyan képet. Az unalomig ismételt Sony Ericsson készülékek (xperia min és live with walkman) sokkal jobbak minden téren.

2012. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából a ledes is jó, nyilván nem várok el tőle olyan minőséget, mint egy rendes fényképezőtől. SE Live with Walkmannek kevesebbet bír az akkumulátorja a Galaxy Ace-hez képest nem?
2012. márc. 15. 12:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit bír az aksijuk.
2012. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nokia N8!
2012. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
live with walkman, az ace és a gio nem túl jó választás tólárazott az ace és egyiksem egy erőmű. az utolsó válaszolóra csak akkor hallgass ha egy jól fényképező telefont szeretnél de aztán nehogy elvegye a kedved az oksotelefontól a symbian.(volt nem egy symbianos telefonom)
2012. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
SE Live with walkmannek kisebb a kijelzője mondjuk az Acehez viszonyítva, viszont most nézegettem az SE Xperia Neo-t és Ray-t. Ezek mennyivel jobbak mint a Samsungok? Jobban megérné?
2012. márc. 15. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanannyival mint a live with walkman és az xperia mini. Annyi különbséggel, hogy a ray egy kicsit nagyobb, a neo meg sokkal nagyobb kijelzővel rendelkezik.
2012. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sufnimester válasza:

Hello!


SE-ről nem tudok írni, nekem Ace-em van, a fényképezője teljesen használható szép képeket csinál. Jó nagy a képernyője, ami jól reagál. Szerintem elég gyors, én meg vagyok elégedve a sebességével is. Használtban, ha ügyes vagy, jóval 50 alatt is megkapod nagyon jó állapotban.

2012. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2012. márc. 19. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!