Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S vagy (használt)...

HTC Wildfire S vagy (használt) iPhone 3g?

Figyelt kérdés
A barátnőm eladná a lassan 3 éves iPhone 3g-jét, amit most visz el szervizeltetni, mert a kikapcsológombját ki kell cserélni, de egyébként jó állapotban van a készülék. 40 ezerért adná el és most vennék egyébként is úgy telefont, HTC Wildfire S-t, de most, hogy felajánlotta elgondolkoztam azon, hogy inkább iPhone-t veszek. Melyik éri meg jobban? Vadiúj Wildfire S 50ért vagy használt iPhone 40ért?

2012. márc. 16. 18:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

A HTC nem rossz, de nem is jó. Gyengébb 600 MHz-es proci, néhai akadások, de lássuk mostanság a kevesebb néha több.

A SE Xperia családból a Live with walkman, Ray, Mini és mini pro 60.000-ig. Jobbak, alacsonyabb árból.

2012. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Mindkettő elég szar már, ezek közül inkább Wildfire S, de inkább SE Live 36k-ért vagy Xperia Mini 40k-ért.

Esetleg használt Defy 50k-ért, vagy talán használt Neo/Ray is van már ennyiért.

2012. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hát más nem igazán érdekel, csak ez a kettő. Ezek közül melyik érné meg jobban?:)
2012. márc. 16. 20:50
 4/29 anonim ***** válasza:
Akkor Wildfire.
2012. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%

Miért nem érdekel más?

Kb mintha választhatnál AIDS, szifilisz és orgazmus között, te meg csak azért is a két legszarabb közül választasz.

2012. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A SE-t nem szeretem, a Motorola Defy kifejezetten ocsmány. E kettő tetszik, meg van rá pénzem. Köszönöm az ajánlatokat, de nem élnék vele. Egy kérdést tettem fel, csak a válaszra vagyok kíváncsi, nem más alternatívákra.
2012. márc. 16. 22:33
 7/29 anonim ***** válasza:
A SE Live 36.000, de ha mindenképp a Wildfire kell, fizess többet a gyengébbért, ha már így gondolod.
2012. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
nincs az az Isten, hogy SE-t vegyek.
2012. márc. 16. 22:35
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem mi a probléma. Csak egy márka nemtetszése miatt fizetsz inkább többet egy gyengébb hardverű telefonért?

A SE sosem volt szar márka.

Bocs, de ha ennyire hülye vagy, menj és vedd meg a hátécét.

2012. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de ennyire nem lehet paraszt... Először is, a kérdésben NEM tettem fel a kérdést, hogy tudna-e bárki ajánlani jobbat. A SE-nal voltak személyes gondjaim, azóta nem bízok az ilyen márkájú készülékekben. Másodszor, igen, inkább fizetek 20 ezerrel többet egy jobb minőségű telefonért, mintsem, hogy 3 hónap múlva vihessem szervizbe a SE-t. Nem vagyok hülye azért, mert nem csak a papíron lévő adatok, hanem a saját személyes tapasztalataim alapján választok. Eredetileg Wildfire S-t vettem volna, azonban a barátnőm szólt, hogy eladná a telefonját. Mivel 3 éves nem vagyok benne biztos, hogy 40ért megérné, mert nem tudom, hogy mikor fuccsol be teljesen. 40-et meg nem dobok ki azért, hogy félévig használjam a telefont, inkább veszek újat, ami 2-2,5 évig bírja.

Köszönöm kedves válaszodat és azt, hogy ilyen aranyosan minősítettél. Az én intelligencia szintem magasabb annál, hogy bővebben kifejtsem rólad a véleményemet.

2012. márc. 16. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!