Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S vagy (használt)...

HTC Wildfire S vagy (használt) iPhone 3g?

Figyelt kérdés
A barátnőm eladná a lassan 3 éves iPhone 3g-jét, amit most visz el szervizeltetni, mert a kikapcsológombját ki kell cserélni, de egyébként jó állapotban van a készülék. 40 ezerért adná el és most vennék egyébként is úgy telefont, HTC Wildfire S-t, de most, hogy felajánlotta elgondolkoztam azon, hogy inkább iPhone-t veszek. Melyik éri meg jobban? Vadiúj Wildfire S 50ért vagy használt iPhone 40ért?

2012. márc. 16. 18:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Milyen? iPhone 3G?

Nincs, még ha fizetne nekem az Apple havi 1000 dollárt akkor sem kéne.


Nem vagyok valami nagy sznob, ha muszáj elvagyok én egy olcsóbb telefonnal is, de azért van egy minimum szint.

2012. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Végülis melyiket vetted meg/veszed meg? (Zárójelben, hogy nekem iphone 3g-m van, és semmi bajom vele, nem egy versenyló, dehát mit mondhatok... én sem vagyok az :D. Szerintem egy mai átlagfelhasználónak még elmegy egy darabig :))
2012. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Ha minden jól megy a 3G-t, ha mégsem, akkor természetesen a Wildfire S-t.:)
2012. márc. 20. 20:09
 24/29 anonim ***** válasza:
Nekem ha minden rosszul megy, akkor venném ezeket, miközben tudom, hogy 10k-val olcsóbban is már erősebb telefont kapni.
2012. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Rendben. Engem az a 10k nem befolyásol, pár ismerősömnek SE-ja van, volt "szerencsém" nyúzni mindegyiket és kifejezetten nem tetszett, már ha a SE-ra gondoltál.
2012. márc. 20. 22:14
 26/29 anonim ***** válasza:
nekem touch 2g-m van, hardveresen icipicit erősebb mint a 3g,vagy a htc( wildfire s-em is van, a játékok elfutnak rajta szépen. Meg ugye amiről senki nem beszél, xperia mini 3 inch, iphone 3,5, és igen, van kulönbség...
2012. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
HTC Desire ,desire s ,desire hd desire one ezeket ajánlom a SE-t én sem csipázom de manapság hid el gyenge mind2 a kettő telefon ha akarsz irj privit mond mit akarsz pontosan mennyiért és a legjobbat mondom kivéve sonyt :D
2012. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
mit vettél végül? xDD
2012. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Sztem Wildfire S. Azért a 3g 2megapixeles és nem csinál túl szép képet ,ellentétben a HTC-vel aminek 5megapixeles kamerája van és viszonylag szép képet csinál! nekem ez a véleményem.LEHET FIKÁZNI engem ennyi:DD
2012. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!