Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilenál az előfizetést...

T-mobilenál az előfizetést lehet korlátozni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy be lehet állítani, hogy pl. havonta maximum 3000 Ft-ért beszélhessek? Szeretnék egy drágább telefont venni, 2 év hűséggel, de csak akkor ha van ilyen lehetőség.

2012. márc. 16. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A Mix díjcsomagot ajánlanám 3350 Ft/hó, mely 100%-ban leforgalmazható (beszéd, SMS, MMS, net) [link] Ez egy havi díj, mely az adott hónapban leforgalmazható. Amennyiben ez az összeg elfogy, akkor Domino kártyával tudsz utána tölteni. Ha hónap végéig nem fogyna el a 3350 Ft, akkor a maradék részösszeg nem vihető át a következő hónapra.

Egyébként van néhány telefon ahol van olyan menüpont, ami elméletileg be lehet állítani korlátot, de én még senkitől nem hallottam, hogy ez működött volna.

2012. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!