Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a okostelefont ajánlaná...

Melyik a okostelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A keret 50 ezer Ft, Androidos legyen és viszonylag jól menjenek rajta a 3d játékok
2012. márc. 19. 19:08
 1/8 anonim válasza:
SE Xperia mini :)
2012. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, minek játék egy telefonra:) Miért nem veszel akkor már egy régebbi használt psp-t?
2012. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyit azért nem játszanék hogy psp-re lenne szükségem.
2012. márc. 19. 19:14
 4/8 A kérdező kommentje:
2 kiszemeltem volt a Mini és a Live with Walkman. Van ezeknél jobb, ill. a 2 közül melyiket ajánlanátok, miért?
2012. márc. 19. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs más:D

Ebben az árkategóriában a Sony veri mindet.Feljebb is de ez nem tartozik ide...

ESETLEG Telenor one touch de személyem szerint egy semmilyen telefon(márkatlan Alcatel+gyenge kijelző).

2012. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És melyik Sonyt választanád?:)
2012. márc. 19. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha 50 ezer forint a keret akkor nyugodtan Xperia Mini vagy Mini Pro


A qwerty billentyűzet az már a te döntésed hogy szükséged van-e rá

2012. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Desire S ? Zsírújon, nem valószinű hogy belefér az 50 ezerbe, de 1-2 hetesen megkapod, ha keresgetsz. Ne vegyél sony-t, egyik haveromnak az van, nem dicséri, fafejű megoldásai vannak, nincs support hozzá, szóval pff, én nem venném meg .


Aki meg azt írja hogy a prémium kategoriában a sony a legjobb az téved! Hol van a ONE X, SGS II(mindjárt III)?

2012. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!