Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X8-an hogyan kell kernelt...

X8-an hogyan kell kernelt cserélni?

Figyelt kérdés

Mostanába nagyon sok android rendszer jelenik meg rá de csak nAa meg Alfs kernelekre... egy tesztbe láttam h Alfs8 a legerősebb. A lényeg hogy tudnátok linkelni vagy leírást írni hogy hogyan kell megcsinálni? Tudom hogy tégla lehet a teló de ha másnak sikerült akkor nekem mértne...

Még annyit hogy feltételeket írjatok létszíves, pl h függetleníteni kell vagy iesmi mert hallotam arról is.


2012. márc. 20. 22:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

1.: bootloader nyitás: [link]


2.: flashtool-al felflasheled, leírás: [link]


HA 2011. április utáni gyártású, az IMEI-matricán 11w38 , vagy magasabb a revíziószám akkor NE ÁLLJ NEKI, mert azonnal téglázod a telót, BIZTOSAN nem fog működni!

2012. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi az infót még jó hogy nem álltam neki de viszont nekem az IMEI matricán egyetlen egy betű sincs csak számokból áll.
2012. márc. 21. 17:10
 3/22 anonim ***** válasza:

[link] erről a matricáról van szó, IMEI-matricának hívják felénk, az IMEI-n kívül jó sok infó van rajta. :)


Ez konkrétan ugye egy W350i-é, de ezen is ottvan a revízió szám ami itt 09w18, a tieden is kell hogy legyen.

2012. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Meg is van, én a dobozán néztem és azon nem volt ez a 11w38 típusú sor. Na most nekem 11W33, tehát akkor nincs mitől félnem. Gondolom..:D

Köszi az infókat és segítséget.

2012. márc. 22. 21:26
 5/22 anonim ***** válasza:
Akkor mehet ahogy leírásban van, ezzel nem lesz gond. :D
2012. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Most olvasgatom mit hogy kell csinálni, és kell neki az eredeti SE szoftver. Ma már nincs sok kedvem ezzel foglalkozni inkább meghagyom holnapra nem akarok vmit elrontani.

Valószínűleg az nAa 11 lesz a megfelelő választás, már csak egy jó szoftvert kell találnom rá. Leginkább a 4.0-s tetszik. Annak örülnék még ha futna rajta gta3...

2012. márc. 22. 21:49
 7/22 anonim ***** válasza:
Ahhoz kevés lesz, lassú a proci meg kevés a ram hozzá, ne vedd meg, csak kidobott pénz. :)
2012. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Még annyiba nem tudnál segíteni, hogy hogyan kell kernelre rakni új szoftvert?

ezt akarom rá rakni amúgy: [link]

Vagy ugyan úgy kell ahogy eddig?

2012. márc. 23. 20:17
 9/22 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagy xrecovery vagy CWM ,lehet hogy a kernelhez is kell még patchet feltenned recoveryből.
2012. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

oké köszi.

Most azon vagyok még elakadva hogy hogyan kell a CMW recovery-t behívni? eddig érintgetni kellet a kijelzöt de most nem akar bejönni csak az Xrecovery jön be a vissza gombal. 3.2est raktam rá

2012. márc. 23. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!