Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek telefont használta...

Szerintetek telefont használtan vagy újonnan jobb venni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
egyértelműen hogy újjonnan jobb venni telefont mert annak tuti hogy nincs semmi baja.
2012. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Újan, azokba meg lehet bízni. Drágább okostelefonoknál ez nálam szolgáltató+előfizetésre korlátozódik.
2012. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Vaterásokról, meg alig használt telefonok előéletéről nem tudni semmit. Inkább újonnan, az a biztos.
2012. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván attól függ, mennyi pénzed van...


De ha használtan veszel, akkor csak magánszemélytől (ne GSM-boltokból, azok nagy része lopott és nem tudni az előéletét), hardveraprón vagy vaterán meg pl az eladó megbízhatóságát is le lehet ellenőrizni. Akinek jó értékelései vannak, az nagy valószínűséggel nem fog átverni és valami gedvát rádsózni.

2012. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem használtan jobb venni. Több pénzt spórolok meg, meg nemsokban különbözik az újtól. Én még nyáron vettem egy htc wildfire s-t a vaterán 30000-ért, és 4 hónapot volt használva. Hát vagy 15000 ft-t megspóroltam így, és a telefonnak se volt semmi baja.
2012. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Újonnan ez nem kérdés az vesz használtan akinek nincs pénze vagy jobb telefont szeretne mint amit megtud fizetni. Használt telefonál nagy a rizikó én inkább fizetek +10 ezret vagy épp 30ezret(ha mondjuk 1 150 ezer ft telefonról van szó) és az tuti nincs baja.
2012. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!