Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan eszköz, melynek...

Létezik olyan eszköz, melynek egyik vége sima toll, másik végével pedig az iPhone-ra lehet írni?

Figyelt kérdés
Neten nem találtam ilyet, de hátha valaki találkozott már vele vagy ügyesebben keres rá, mint én.

2012. márc. 27. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:

itt egy ilyesmi

[link]

2012. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tessék, nekem van..

[link]

2012. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok..

Amit első linkelt jó, de tévedés ne essék, az Iphonra a másik, a vastag végével kell írni.

Az egy pici fél "gumilabda" érintéskor még benyomódik, vastag.

Billentyűt persze sokkal könnyebb eltalálni, de vékonyat rajzolni, alkalmatlan...

2012. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elsó vagyok

Csak találtam egy ilyet és belinkeltem,de egyébként nekem is nagynak tűnik az a vége,már szinte mindegy ha ujjal írsz,szinte majdnem olyan vastag

2012. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek.

Az árgépes linken lévő tollakról (stylus) nem találtam olyan képet vagy leírást, amiből kiderülne, hogy ezek valóban kétfunkciós tollak. Tényleg azok?

2012. márc. 27. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, én az Ebayen rendeltem, írni nem lehet vele...
2012. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az írás alatt azt érted, hogy úgy írsz a telefonra mint pl egy papír lapra, akkor nem. Ezekkel a tollakkal is csak pötyögni tudsz a billentyűzeten, írni simán nem.
2012. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi, találtam és meg is rendeltem ezt 2400Ft-ért:

[link]


:)

2012. márc. 28. 12:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, mert szerintem itt is a vékony vége az papírra, a másik vége képernyőre "ír", az viszont vastag.

Szoftverből állítható a vonalvastagság egyébként...

2012. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, úgy van, ahogy mondod. Bár még nincs nálam, de a vékony vége való papírra, a vastag a kijelzőre.
2012. márc. 28. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!