Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg Iphone 3Gs-t...

Mennyire éri meg Iphone 3Gs-t venni? Lehetőségem nyílt arra, hogy vegyek egyet újonnan 45000-ért.

Figyelt kérdés
Igazából telefonálásra, fotózásra, netezésre, jegyzetre, ébresztőre, GPSre használnám. ANDROIDOSAT NEM AKAROK SEMMIKÉPP.Meddig bírja az aksija ezeknek kevés használatattal? Kikapcsolt 3g-vel?

2012. márc. 29. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ennyiért ha tényleg új (bár nem értem, az lehet lopott...) akkor megéri. sokáig bírja, másfél napot biztos. kivéve persze ha egész nap játszol :)
2012. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A T-mobnál van ilyen lehetőségem, tehát tényleg új. Csak Telenoros kártyával használnám egy fügézés után. Játék az nem lenne rajta egy sem sztem. Nem szoktam játszani.32F
2012. márc. 29. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Már elavult telefon, a piaci ára magas, ár-érték aránya alacsony. A mai felhozatalt tekintve 25 ezernél többet semmiképp nem ér, de te ismered a saját preferenciáid. Ha nem akarsz androidost, akkor legalább egy ájfón 4-et vegyél, ne 3GS-t.
2012. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hh nem ér 25nél többet? ugyan annyit nem ér amennyiért normálisan árulák (valami 115 ezer szolgáltatótnál), de 45és újonnan igen. olcsóbb mint egy SGS, és azzal van egy szinten kb.
2012. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért maradjunk a realitás talaján... Utálom az SGS-t, de ennek ellenére sokkal komolyabb telefon, mint a 3GS, gyakorlatilag kétszer olyan erős.
2012. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45ért megéri, de szerintem add el 65ért azonnal, és gyűjts legalább egy 4-esre. Nem annyira rossz, öcsémnek 3gs van, nekem meg 4. azért a különbség mégis megvan :)
2012. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!