Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tabletet vegyek 67ezer...

Milyen tabletet vegyek 67ezer ft-ig?

Figyelt kérdés
Foleg jatekra filmezesre netezesre kellene!Es persze legyen gyors!Elore is kossz!
2012. márc. 29. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

vagy

[link]

vagy ennek a 10 colos változata, nem tudom méretre milyenekre gondoltál.

a Smart Tab-ról nincs tapasztalatom, de a Samsung üzemidőben egész jó. Mondjuk nekem 4 hónapig volt meg, nekem nem akadt.

2012. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én a ConCorde Tab 7015- öt ajánlom neked. Filmnézés, játszás, netezés teljesen jó rajta, lesz rá Ice Cream Sandwich (4.0) nem mellesleg 40000 Ft ba kerül. Lehet, hogy az ára miatt gyengének hinnéd, de nem az. Minden esetre tessék a hivatalos magyar oldalról az adatai: [link]
2012. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Galaxy Tab 7.0 Plus rol mit gondoltok?
2012. ápr. 1. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom a samsungot sem az applet (Mivel itt csak azert fizetsz sokt hogy ott a hátulján az alma és a samsung kiírás) ConCorde Tab 9.7 IPS-t ajánlom ilyenem van és maximálisan elégedett vagyok vele de ha samsungot akarsz venni ugyanilyen gep 100 euroval drágább és az apllerol ne is beszeljunk
2012. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21:31-es te meg avgy elégedve a tableteddel nem tul nagy gyors szaggat gondolkodik letudnás irni a tapasztalataid miota van meg??? köcszi elöre is:D
2012. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ő most van 3 uj myaudio tablet 8",9.7",10"-es verziok dual core ali 400 mp-4 8 quad core a 2 nagyobba és a 9,7-es ujjonana pont az általad irt árban van a myaudio mega kisebb cégek kezdenek feljönnia tablet világ bővül de nagyon de a google nexus 7 is nagyon jo mindegyik teljesen jo játékra nagyon szép garfikájuk lesz a kijelző méretet te válaszd meg jo vásárlást :DD
2012. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jakmartin válasza:

Ha még mindig szeretne tabletet vásárolni akkor tudok egy olyan tabletet ami megfelel ezeknek a feltételeknek és olcsó (ismerem az eladót és meg lehet beszélni egy fix árat):


[link]

2012. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!