Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia play vagy Nokia lumia...

AC MILAN fan kérdése:

Xperia play vagy Nokia lumia 710 vagy Apple iPHONE 3GS?

Figyelt kérdés

Xperia play: 77000 Ft (1év garanciával)

79000 Ft ( 2 év garanciával)

Nokia lumia: 83000 Ft (1 év garanciával)

Apple iPHONE 3GS: 86000 FT (1év garanciával)


De ha tudtok "jobbat" ezek az árak környékén akkor léci írjátok de akkor ha tapasztalatotok is van ahoz a telóhoz.


Persze a tapasztalatokat is szívesen fogadom ezek a telók kapcsán.



2012. márc. 31. 08:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

HTC Desire HD, Samsung Galaxy S, Sony Ericsson Arc (S), Motorola Defy+


Ezek vannak még kb ebben az árkategóriában.

2012. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Vagy ha már WP7: HTC HD7
2012. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én Lumia tulaj vagyok, de igaz, hogy nincsen annyi játék, mint a Play-re, de amik vannak, és jók, azok szépek, és igényesen meg vannak csinálva (mint az iphone-on). Egyébként a Lumiára lesz win8, és még egy jóóóó pár frissítés (keresztrendszer is lesz, ami az androidos appokat is elviszi majd, olyan Qt szerű dolog), Play-ra pedig 4-es android. Egyébként jól lehet a Lumián játszani, nem akasztják meg a komolyabb dolgok sem. Szépen fut a rendszer, sehol se röcög, és játék közben simán mehet 1000, (najó csak 8-at enged) dolog, úgy,hogy nem megy a játék rovására.
2012. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek .

De még lenne egy kérésem: valami jó webshop linkel megdobhatnátok ha tudtok.

2012. ápr. 1. 10:21
 15/17 anonim válasza:
Látom nem jött válasz. Szerintem akkor jársz a legolcsóbban, ha a T-mobile kínálatában megveszed 44 ezerért, és kiválasztod, hogy havi 2 ezret fizess rá. (Lumia 710) A havi 2 ezerért cserébe kapsz havi 500 mbyte-os mobilnet forgalmat, utána nincs túlszámlázás, csak lassítják a neted. Szerintem ez elég jó ajánlat, általában, akinek ilyen telefonokra van pénze, az havi 2 ezret ki tud csengetni :)
2012. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az tényleg jól hangzik, hogy havi 2-ért fél giga.
2012. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lumia 710-et csak ajanlani tudom en is.
2012. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!