Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 4s micro sim kártyáv...

Az iphone 4s micro sim kártyával működik?

Figyelt kérdés
Most akarok venni, nézegettem neten és láttam, hogy micro sim kártyával használható, akkor az összeshez az szükséges? nem akarom, hogy más t.számom legyen, a t-mobilnál tudnak csinálni ilyen kártyát az én t.számomra?
2012. márc. 31. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy te vágod le a felesleget a SIM kártyádról vagy az üzletben. Nem szükséges másik SIM, de akár kérhetsz másikat is.
2012. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor csak le kell vágni és kész? utána meg lehet nem tom használni más készülékben, vagy igen?
2012. márc. 31. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha levágod akkor utána már nem tudod olyan telefonban használni amibe normál sim kell.
2012. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Ne vágd le házilag, hanem hagyd rá a T-re a feladatot, ők úgy sem körömvágó ollóval fogják farigcsálni a kártyádat, hanem micro sim vágóval. Két dolog történhet, vagy rendesek, s adnak egy adaptert, vagy visszaadják a levágott részt, s később azt használod adapternek. Esetleg ha kell újra a mini sim s nem adnak adaptert, akkor veszel egyet.
2012. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
t-nél se vágják, hanem 4060 Ft-ért adnak egy újat. persze a régit is megtarthatod, valószínű újabb 4060 Ft-ért visszaaktiválhatják azt, mert ilyenkor ha a régit beteszed másik telóba, akkor érvénytelen sim-et ír. :D de egyébként 2-3ezerért vannak ilyen simvágó eszközök, amihez jár 2 db adapter is. persze ha ezt szállítással kéred, ugyanúgy 4000 körül fog kijönni, csak pluszban van 2 db normál sim adapter.
2012. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. ápr. 1. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!