Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia N81 8GB-nál ki lehet-e...

A Nokia N81 8GB-nál ki lehet-e kapcsolni a középső (OK) gomb villogását? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Nokia N81 8Gb telóm van és ha nem használom akkor is folyamatosan villog a középső (OK) gomb. Úgy veszem észre, hogy ez nagyon meríti az aksit :/ Ki lehet valahogy kapcsolni? Szétnéztem a beállításoknál de nem jöttem rá, hogy lehetne :/
2012. ápr. 1. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan, mert már régen volt symbian telóm, de beállításokban lennie kell olyannak, hogy jelzőfények menüpont, és azon belül van, hogy készenléti akármi, nem tudom, ilyesmit keress.
2012. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!