Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet? A m. defy-nek és...

Markovics kérdése:

Hogy lehet? A m. defy-nek és a galaxy ace-nek is 800-as a proci-ja de az adobe flesh-player-t csak a motorola defy birja?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 01:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy az ace-nek egy elavult armv6 processzora van a defy-nek meg arm7-es...


Ebből is látszik, hogy a samsung úgy ahogy van lexarja az olcsóbb telefonokat, mert a galaxy név alapján úgyis megvesznek bármit az emberek lásd pl. galaxy y.


Az meg egy másik dolog, hogy a motorola defy hasonló áron van, mint az ace.


Igazából én alaposan seggrerúgnám a samsung-ot, de a galaxy néven úgyis eladják a xart, mert sokan csak a névre buknak...

2012. ápr. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"seggrerúgnám "


seggberúgnám

2012. ápr. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát az első nagyon jól leírta.


Én nem seggerúgnám a samsungot, hanem egyenesen letiltanám az alsó és a középkategóriából a szarjaival együtt. De a galaxy név már nagy úr ehhez.

2012. ápr. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hurikan23 ***** válasza:

Nem csak a mhz-ek számítanak, hanem a processzor architektúrája is.

Ja, hogy samsung az armv7-es procikat csak a csúcskategóriás telefonjaiba teszi bele...


36000-ért a SE Live with walkman is röhögve viszi a flasht.

Igaz annak 1 ghz a procija, csak éppen az is armv7, mint a motorola defy.


A Samsung meg hát szépen eléldegél a Galaxy S-en megalapozott hírnevéből és jó drágán adja a xarjait az alsóbb kategóriákban, a sok fax pedig meg is veszi őket drágán, mert ha a galaxy s vagy s2 jó, akkor minden galaxy az...

2012. ápr. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. már értem
2012. ápr. 4. 04:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi nektek akkor a defy jobban megéri
2012. ápr. 4. 04:54
 7/12 anonim ***** válasza:
FYI: a Defy tökéletesen megy 1GHz-n. Hivatalos 2.3 nincs rá, csak 2.2. Nem is lesz állítólag. Cyanogen-nel lehet rátenni 2.3-at, nekem az van rajta, és ez alapból a frekit felrakja 1GHz-re (persze az "idle" freki ugyanúgy 300MHz mint előtte).
2012. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi FYI
2012. ápr. 4. 09:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Az Ace-nél kb minden telefon jobb (kivéve a többi szánalmas Samsungot).


A Defy most nagyon megéri, én 2 hete vettem használtan 35-ért, pusztán kíváncsiságból. Gyári rommal nem sokat ér, lassabb, mint egy főzött Blade, viszont főzött rommal, 1-1.1 GHz-en hozza a mai Snapdragonök szintjét (persze a GPU nem tudja, de az más kérdés). Megtartom.

2012. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
FYI = For Your Information, nem pedig a nevem :)
2012. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!