Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung i5510 galaxy 551...

Samsung i5510 galaxy 551 2.3.6-ra frissíteni hogy lehet biztonságosan?

Figyelt kérdés

Láttam sok vidit erről, de sokan írták, hogy el lett vele cseszve a teló...

Please help :)


2012. ápr. 7. 14:02
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

a program neve superoneclick asszem.

attól függ hogy frissítik-e, hogy kijött -e rá a 2.3.6-os android

2012. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

De ha nem unrootolom akkor az baj ?

Csak mert elviszem, és ha minden igaz frissíteni fogják, csak attól félek hogy baj ha rootolva van.

Ha meg baj akkor megoldom valahogy xD

2012. máj. 28. 23:20
 13/22 anonim válasza:
nem hiszem hogy baj lenne
2012. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2012. máj. 30. 13:51
 15/22 anonim válasza:

Ha még nem sikerült megoldani akkor:

Felmész a Sammmobile.com ra regisztrálsz. letöltötd a legutolsó kiadásást a firmwarenek. a listában lesz egy olyan hogy Hungary (telenor) 2.3.6. ezt letöltöd.

(sammobile.com-->firmwares--->firmware--> android-->europe-->i5510)

Utánna letöltöd az Odin-t.

[link]

Ebben benne vagy egy program és egy callisot.ops fájl.


frissiítés:

kikapcsolod a telefont, kiveszed a simet és micro sd-t

szétcsúsztatod, megnyomod a Q-t és a bekapcsoló gombot. nyomod egy kicsit amíg be nem jön a download mód. (egy kis hármszög benne egy androdi figura)

ekkor elindított az Odint és rádugod a telefont a gépre. megvárod míg felismeri. (ha nem tenné akkor tölsd le kies-t a samsung weblapjáról és az majd tölt le driwert)

ha felismerete akkor az egyik kis négyzetben emglátod hogy com7 vagy ilyesmi...

ezután kipipálod ,hogy one package.

utánna értelem szerűen betallózod az ops fájlhoz a callisto.opt. és legalul one packagenél a sammobilre ről letölött cuccot. (kitömörítve)

nyomsz egy startot és vársz. kb 5.7perc lesz, majd a telefon újraindúl és kész is vagy. de majd még várd meg amúgy számláló megáll.

ha attól félnél ,hogy függő lesz a teló nem kell.

a frimware ugyan telenoros, de ez semmiféle kihatással nincs a függőségégre.

2012. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Még valami!

miután frissítetted a telefont, nem lesz rootolva. és a superoneclick sem fog műküdni.

A rootolás ebben az esetben úgy törntéik ,hogy kikapcosldo a telefont. szétcsúsztatod. megnyomod a T és a bekapcsoló gombot ekkor bejön a recovery mod (hangerő fel le az irányítás, home gomb az Ok)

kiválasztod ,hogy installupdate from sd card és kiválaszotd a Root.zip fájlt az sd kártyáról ( ezt az sd kártyán kell elhelyezni, ne tedd se mappába, se sehova a kártya gyökerén legyen)

tehát kiválasztod azt a fájlt madj a sok no közül kiválasztod h ok. vársz egy kcisit amíg kész nem lesz, és máris be vagy rootolva. viszont azt tudondo kell ,hogy rootoloás után nem biztos hogy működni fog a play store.


a root-zip fájlt feltőltöttem neked ide: d.ta.hu/get/517314/Root.zip


a linket át kellet írnom, nyilván a számsorban a szöveget írd át

2012. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
a linkben írd át a pontot a-ra. data..
2012. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak annyit hogyha valamit elrontok, az akkor nagy baj ?

Mert olvastam hogy más így elrontotta a telefonját.

És hát ez azért eléggé aggaszt.

2012. máj. 30. 21:26
 19/22 anonim válasza:

Nem nagyon tudod elrontani. ha valami nem sikerűl akkor újra kezded az elejétől. annyit még megtehetsz mielött frissítesz, hogy elindíto recoverybe a telefont és wipe data/factory reset. de ez a frissiítés közben is végbe megy.

ha mindent úgy csinálsz ahogy írtam nem lesz gáz. én már milliószor csináltam.

2012. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Most megnyugottam :)

2012. máj. 31. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!