Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem androidos okostelefont...

Ha nem androidos okostelefont szeretnék, de iPhone-ra nincs pénzem, a Nokia jó választás?

Figyelt kérdés
Melyik Nokiát ajánljátok?
2012. ápr. 7. 15:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Defy és Blade.
2012. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1) Ha hardveresen jó nokiát akarsz, akkor akár már az iPhone-ra is meglenne a pénzed.

2)KEdves kérdező, Jolinar-nak igaza volt az egyik kommentben: a ppi, és a felbontás nem ugyanaz.Azért hasonló a pixelsűrűség a két telefonban, mert az E6-os kijelző felbontását kellően kis méretű kijelzőbe bele tudták tuszkolni, de ez a Blackberry-nél is így van.

Nokiát a Symbian rendszerrel csak akkor vegyél, ha nem akarsz játszani, és leginkább üzleti célokra akarod használni a telefonodat, levelezésre, satöbbi(leszámítva az N szériát).

Az iPhone-nak pedig tényleg semmi értelme nincsen, csak egy agyon hypeolt kütyü, már régen túl lépett az iPhone-on minden gyártó, az iPhone már csak egy szépen csengő márkanév a fanboy/girl-ök fülében, illetve a buta köztudatban.

2012. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Iphone-t tényleg ne vegyél, az apple egy féreg...

Gazdagok veszik az Iphone-t de közben semmit nem tudnak róla...

Nem tud az semmit,annyi pénzért inkább profibb telefont érdemes venni( HTC, vagy Sony Xperia S)

Nokiát meg nem ajánlom, régen jó volt, most már hulladék!

2012. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

nekem nokia 500-am van (belle op rendszert lehet rá frissíteni, nekem is az van).

Nagyon jó, és egyáltalán nincs túlárazva.

(pl mikor telót keresetem találtam 2 ugyan annyit tudó telefont, a nokia 38.000 ft volt, a samsung 56.000)

Amúgy iphont NE vegyél!!!!

Nokiát válassz vagy samsungot, bár írtad h nem androidost akarsz.

2012. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
utolsó a 2 legszarabb gyártót sikerült ajánlanod gratulálók. a Samsungak csak az s2 s3 jó a közép és alsó kategória az dragédia ezeknél sokkal jobb a Sony,Htc de mivel nem androidosat akar a symbian meg nem jó vegyen iphone vagy wp7et mondjuk szerintem 2ő túl van árazva tudásához képest.
2012. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

már vocsi de ez az én véleményem, és minden jogom megvan hangoztatni!

Szerintem az iphon nem jó, de lehet h neked meg az tetszik.

Sajnállak ha azért képes vagy vitatozni mert más a véleményem. És én így gondolom, sajnálom hogy te ezt nem tudod megérteni.

És ezzel lezártam.

2012. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!