Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kamaszok, milyen telefonotok van?

Kamaszok, milyen telefonotok van?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok vele megelégedve?

Kort és nemet légy szíves írjatok :)



2012. ápr. 8. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

iphone 4 tavaly kaptam.nem nagyon szeretem.

13/L

2012. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Ami nekem kell, arra jó:

sony ericson w595 2,5 éves, semmi okostelefon vagy ilyesmi, de én nagyon szeretem. :)

2012. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ja és 14/l
2012. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Wildfire S


Nem vagyok megelégedve vele, de ez nem a telefon hibája, azt tudja, amit papíron is tud.

Szülőktől kaptam, mert azt hitték kell, de nekem vagy egy legalja gombos telefon kell, vagy egy csúcskategóriás ami sosem akad és mindent bír.

Wildfire S meg közel sem az.


17/F

2012. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hiába ír ide bárki bármit, az alapján te nem fogsz választani úgysem, mert a te igényeid mások: Omnia 2-vel kezdtem, WM6.5, akadt, fagyott, PDA-nak tökéletes volt, de pont hogy néha a telefon miatt halt le, így gyorsan túladtam rajta-> Wildfire S: kicsi, inkább női kézbe való, social communication telefon, facebookra, twitterre, chatelni, meg levelezgetni jó, nekem túl kicsi volt, S-ON, tehát rootról szó sem lehetett, elavult SOC, se nem gyors, se nem lassú, ár érték arányban talán ma már megéri, de vannak nála jobbak is-> Samsung Omnia 7, 4"-os Amoled kijelző, erős processzor, atomstabil WP7.5 rendszer, baromira bejött a Metro ui is, egy gondol volt vele, baromira zárt, nincs usb háttérttár mód, bt-n nem lehet küldeni fájlokat, leszámítva névjegyeket, és nem lehet külsős appokat telepíteni rá, csak a market maradt, de az többnyire fizetős...viszont mindent gyorsabban el lehet intézni vele, mint más op.rendszeres telefonokkal, ebből a Windows még versenyt is űz/űzött...ha nyitottabb lesz, mindenféle hack és unlock nélkül akkor visszatérek hozzá, de visszatértem az androidhoz...jelenleg HTC Desire, ugyanolyan erős hardver, mint az omnia 7-ben, kisebb, 3,7"-os kijelző, a droid minden előnyével és hátrányával, és eddig ez vált be a leginkább.Ez az első olyan telefon, amin nem akarok túladni egyhamar.És ez legalább ergonómiailag is kielégíti a szükségleteimet.


20F

2012. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
...bár én már nem tartozom a kamasz korosztályba. :D
2012. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

első válaszoló: roppant módon tudlak sajnálni..:o


16/L, Samsung Galaxy mini, a régi - a legrégebbi telefonomat visszasírom. "klasszikus" kék nokia, nem tudom a nevét, de azon volt Snake II..(: a mostaniban az egyetlen pozitívum a wifi, mivel számítógépem nincs.

2012. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

HTC Desire ...megvagyok vele elégedve nagyon is ,de leszeretném cserélni iPhone 4s-re vagy one X-re

15/f

2012. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
@7: az a Nokia 3410-es volt, és ha visszasírod a snake 2-t--> a google playen keress rá a Classic Snake 2-re, egy egész nokia 3210-es telefon lesz a mobilod kijelzőjéből virtuális gombokkal, amin tolhatod a snake 2-t majd ugyanúgy, mint régen. :D
2012. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
utolsó, írtam, hogy nincs gépem, és kétlem, hogy a telefon behozná a google play-t, de köszi :D
2012. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!