Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a windows...

Mi a véleményetek a windows operációs rendszerő telefonokról? Ide érteném pl: Samsung Omnia II i8000 stb. Könnyen vagy nehezen kezelhető? Az Android jobb vagy a Windows Mobil?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 09:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Így van, pl a www.mobile9.com egy ilyen oldal, innen százával lehet leszedni wm-re gyártott CAB programokat és launchereket, mint ami a droidon is van...csak itt a legjobb az SPB mobile shell, ahhoz még Galaxy S téma is van, én azzal használtam (:D), vagy TouchFlo 3D launcher, HTC-k wm-es ui-ja, de ezt nem lehetett letörölni, csak factory resettel, vagy van most már wp7-es launcher is, azt már rég nem volt időm próbálni, kb egy éve hagytam ott az Omnia2-t a búsba.A szoftverezettséggel nem lesz gond, ugyanúgy lehet telepíteni külsős programokat, mint droidnál, csak nem kell app2sd, hanem simán a fájlkezelőből lehet tolni neki...Amire oda kellene figyelned mindenképpen, ha omnia2-est veszel, és gondolom nem újat, mert nem éri meg, azok a következők:

-A kijelzőn 0 perctől legyen fólia, mert nagyon gyorsan karcolódik

-gyári rom van-e rajta, ha nem, akkor milyen?(lehetőleg wm 6.5.5 legyen)

-illetve omniás betegség, hogy a jack csatlakozóban a kis görgők, amik benyomódnak, ha beledugod a headsetet, beragadhatnak a füles kivétele után, és nem vált vissza a normális hangszóróra, bár egy kis dugdosás megoldja.

-illetve ha nem gyári rom van rajta, akkor mennyire stabil, mert bár vannak stabilabb romok a gyárinál, nem biztos, hogy az épp az-e, ami rajta van a kiszemelten.


Lehet az a 20 ezer is sok lesz érte, mindenesetre remélem sikerül annyiért eladnod.

Hardveraprón 23-25-ért pedig tucatnyi omnia 2-es van még mindig.

2012. ápr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális e, de azért leírom.

Az Omnia II jó választás. Ha nem tetszik a WM, tehetsz rá androidot is. Lelkes programozók készítettek rá egy stabil rendszert és már hibátlanul működik. Ha akarod WM, ha akarod Androidos készülék. Annyi pénzért, amennyiből így kijössz, csak vagy egy gyenge, vagy egy kis kijelzőjű Androidos készüléket kapsz. Tudom, mert napokig tipródtam rajta.

2012. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!