Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire-hez melyik a...

HTC Desire-hez melyik a legjobb ROM?

Figyelt kérdés
Elfogyott a helyem és szeretnék egy olyan ROM-ot, ami e legjobban hasonlít a gyári ROM-hoz csak több hely lesz a telefonon. A rootolás és az SD kártya particionálása (1.partíció:FAT32, 2.partíció:EXT2) megvan. Melyik ROM-ot ajánlanátok? Jó lenne ha esetleg magyar nyelvű lenne vagy használható hozzá legalább a Morelocale 2.

2012. ápr. 9. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

nekem 4 gigás kártyám van, RunnyRom V5.5 van, 2.3.5 rendszerrel és Sense 3.5-tel, full magyar nyelven.EXT4 partíció kell hozzá, és kb 1 giga a romnak.

Kukkants utána a youtube-on.

2012. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Jelenleg Desire-höz ez a legjobb ROM, legalábis szerintem.

Ha az ICS jó lesz végre, akkor majd azt fogom használni, de egyelőre ez egy tökéletes ROM, minden működik rajta akadás nélkül, és stabil is, csak ugye ext4 partíció kell neki, meg 1 giga a romnak.Azért érdemes ezt egy minimum 4gigás kártyával megoldani.

Legjobban ez hasonlít a gyárihoz, mert konkrétan a gyári sense van átportolva a Desire S-ből.

2012. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót!


Honnan tudnám letölteni az említett RunnyRom-ot?


8 Gb-os kártyám van. Particionálásnál milyen arányban csináljam? Mondjuk 1,5 Gb EXT4 és a maradék FAT32?

2012. ápr. 9. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

az xda-ról tudod letölteni, google ben keress rá dovload runnyrom v5.5-re.

Partícionálásnál az első partíciónak 1024MB-t válassz, a többi 0, swap 0, más nem kell neki, fat32 partíció szerintem nem jó.

2012. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

download, de itt a link, minden instrukcióval:


[link]

2012. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ha elsődleges partíciónak Primary, Ext4, 1024 Mb-ot választok, akkor a másodlagos partícióval mi legyen? Hiszen akkor az Logical, Unallocated, 6,43 Gb lesz. Legalábbis a Partition Wizard szerint. Akkor azt nem fogja látni?

2012. ápr. 9. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fent volt az említett rom, szép viszonylag gyors de ha nem hiányzik a sense és számít a gyorsaság akkor MIUI romot ajánlok. nekem volt fent mindenféle(cyanogenmod, leedroid, an-droid, ) de most MIUI van. megszokást igényel de nagyon gyors és stabil rom.
2012. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Honnan tudom letölteni?


Köszi a véleményt.

2012. ápr. 9. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


innen tudod letölteni, már van 6.0-is.


Ext4 partíció: elsődleges:1024 minimum, másodlagos 0/skip, swap 0/skip.


Kernelt tartalmaz, telepítésnél cseréli is a sajátjára.

Már van sense 4.0 skin, swipe to clear notificatin funkció, hd videofelvétel, stabil, szép és jó.

2012. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!