Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik ROM hasonlít legjobban...

Melyik ROM hasonlít legjobban a gyári HTC ROMhoz?

Figyelt kérdés
A gyári ROM-ot szeretném lecserélni - mivel elfogyott a helyem - de szeretném megtartani - amennyire csak lehet - s gyári dolgokat. Pl. emlékeztetők a naptárban. Ezek nagyon fontosak lennének. Van olyan főzött ROM amivel ezt el lehet érni? Mivel csak a helyhiány miatt cserélném le a gyárit, a többi dologgal meg vagyok elégedve. Jó lenne, ha magyar nyelvű lenne, de a lényeg, hogy stabil és gyors legyen.

2012. ápr. 10. 11:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja... és egy HTC Deisre-ről van szó
2012. ápr. 10. 11:35
 2/10 anonim ***** válasza:
RunnyRom v5.5 Android 2.3.5/7, Sense 3.5-tel, teljesen magyar.
2012. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pzoley.matraszele.hu < itt látsz képeket is a ROM-ról.
2012. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a Ginger Sense romok olyanok mint a gyári.
2012. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!


rókarobi21: a RunnyRom v5.5-öt felraktam, de nagyon lassan indult el és csak a "HTC quietly brilliant" üdvözlőszövegig jutott. Illetve utánna bejött egy HTC-höz hasonló háttérkép, de ott már se SIM kártya hálózat, se ikonok, se semmi csak egy Wallpapper. Mi lehet a gond?

2012. ápr. 10. 12:06
 6/10 A kérdező kommentje:
A pzoley.matraszele.hu weboldalon melyik ROMra gondoltál, hogy lehet találni róla képeket?
2012. ápr. 10. 12:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy romtelepítés utáni indítás 2-3 vagy ennél több perc is lehet!
2012. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sikerült felraknom végre a RunnyRom-ot. Igaz, hogy a 5.2-es verziót és még így is az újraindítás után legalább 30 percet szöszmötölt, mire hajlandó volt elindulni.
2012. ápr. 10. 14:13
 9/10 A kérdező kommentje:

Az hogy lehetséges, hogy a RunnyRom telepítés után kb 120 Mb szabad hely maradt a belső memórián, mikor az SD kártyát direkt 1.4 Gb-os, EXT4-esre formáztam???


Azért cseréltem romot, hogy több helyem legyen. Erre tessék.


Van valakinek valami ötlete?

2012. ápr. 10. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a pzoley.matraszele.hu oldalon és olvasgass az adatkezelésről...

Ott pedig Ginger Sense romot tegyél fel, az olyan mint a gyári HTC.

2012. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!