Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetésre vagy csak kártyás...

Előfizetésre vagy csak kártyás csomagban vegyek iPhone- t?

Figyelt kérdés

iPhone 4s vásárlás előtt vagyok, csak nem tudom eldönteni, hogy dominó csomagban vagy előfizetésre vegyem meg?! Hogy járnék jobban?? Ha előfizetésre venném ( mozaik s- re gondoltam) minden hónapban fizethetnék nekik 5 ezret és még le se beszélném mindet!

Dominó viszont nagyon drága egy összegben :((

Mi legyen szerintetek?

Csak normális választ írjatok, :) köszi


2012. ápr. 10. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Te tudod mennyit bírsz kifizetni, meg komolyan mi döntsünk helyetted a kiadásaidról?

Annyit javasolnék, hogy ha végül magadtól úgy döntesz, hogy egy összegben veszed meg, akkor inkább függetlenül vedd.

2012. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nem forgalmazol havonta 5.000 penzt,akkor neked pont felesleges a szifon...

ha csak zenet szeretnel hallgatni akkor vegyel inkabb egy ajpadot...

a szifonnak epp az az ertelme,hogy folyamatosan kommunikaltatod,magyarul koltesz...

dominoban nem talalsz olyan csomagot,amivel ki tudod hasznalni...

2012. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!