Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlása elött állok...

Telefon vásárlása elött állok és nem tudom eldönteni hogy melyik telefont vegyem meg? Én ezekben gondolkodom: Samsung Galaxy s2, Samsung Galaxy Note, HTC One X vagy Iphone 4s. Ha tudtok jobbakat akkor mondjátok el.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat. És azt is mondjátok el melyiket miért vennétek meg.

2012. ápr. 10. 19:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

galaxy s2 ha nem akarsz note méretűt de ha nem zavar téged se a mérete akkor veheted

iphone-t ne nagyon vegyél mert sok a korlátozása és regisztrálni itunes-en és ott szinkronizálni stb.

szóval note és az s2 között

a note-nak nagyobb egy kicsivel a procia(2x1,4ghz) az s2-éhez képest (2x1,2ghz)viszont a kijelzője is nagyobb ami sok szempontból előny illetve néha hátrány is

2012. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy megvárom a Samsung Galaxy S3-at, mert azt mondják sokkal jobb lesz, mint a Samsung Galaxy S2. Igaz ez nem?
2012. ápr. 13. 08:33
 13/17 anonim ***** válasza:
*!MAGÁNVÉLEMÉNY!*: Én S II-t fogok venni az elkövetkező héten, sokáig deilemmáztam én is, de ennél döntöttem, talán egy kicsit kicsi, ha 4.5 col lenne ez lenne nekem a tökéletes telefon. Az iOS-t és személy szerint nem utálom, nem is kedvelem, pár barátomnak Ifón van, de nekem nem kéne. a HTC egy remek telefon, mint anyaghasználat, mind tudás terén, a Sense (4.0) a legjobb UI, a One X a legjobb telefon a piacon ma (a Sony Xperia S-sel eggyütt) de nekem az S II minden téren tökéletes, ezért maradtam ennél. Alap felhasználó vagyok, ezért nem kell a legfrissebb, legjobb telefon, de aztmondom, ha a legjobb telefont akarod, ami a piacon van akkor a HTC One X vs Sony Xperia S-et ajánlom...a kettő közül, pedig Te döntsd el, hogy melyik tetszik jobban.
2012. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagyon jön be az Xperia sem a Sony Ericsson. A HTC One X-nek pedig nem jó a képernyője.
2012. ápr. 13. 17:11
 15/17 anonim ***** válasza:
htc One X-nek nem jo a kepernyoje? :D ez valami vicc? SLCD2 jelenleg a legjobb kijelzotechnologia mobilokban.
2012. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én a kijelzőjére gondoltam, mert itt van ez a link: [link] és azt álitják, hogy egyszerü nyomásnál hullámzik a kép és változnak a színek
2012. ápr. 14. 11:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Most nyomkodtam meg a sajatomat, semmi ilyet nem tapasztalni. De latom jol bevetted a kamut, mint masok is :D Ez egy ugynevezett 'demo' telefon. Angliaban is a mobilboltokban ilyen van kiallitva. Ugy nez ki mint az eredeti, de valojaban ez csak egy darab muanyag, aminek a kijelzoje nem Gorilla Glass-bol van, hanem csak sima gagyi muanyagbol, ami alatt egy nyomtatott papir lap van. Na mar most ha ezt megnyomkodod, termeszetes hogy hullamzik :D Keresre szivesen rakok fel rola videot is.
2012. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!