Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC, Samsung, Nokia vagy...

HTC, Samsung, Nokia vagy IPhone? Nagy dilemma.

Figyelt kérdés

Melyik telefon a jobb? Ezeket a telefonokat néztem ki:

HTC Sensation XL,Nokia N8, Samsung Galaxy S II, iPhone 4S.

Idáig a HTC mellett pártolok. Szerintetek? Valami vélemény? Tapasztalat?


2012. ápr. 11. 01:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
HTC, de az xperia S is nagyon jó, bár azt kihagytad a listából...
2012. ápr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Melyik jobb, az opel astra, lada kombi, a suzuki swift vagy a porsche cayenne?


Kb ilyen butasagot kerdeztel.

Mindegyik jo a maga modjan.

2012. ápr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
utolsó ez nagyon hülye hasonlat volt mivel a 4s semmivel se jobb mint a galaxy s2 csak 2x annyi. Amúgy meg htc sensation xe jobb mint az XL mivel 2 magos és ugyan ennyibe kerül. de ezek közül a S2 vagy a 4s de egyeltalán nem jobb viszont sokkal drágább illetve ajánlóm még az xperia S
2012. ápr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sensation XL aran kapsz One S-t is, az mindegyiknel jobb.
2012. ápr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja bár xperia S-nél vmiel gyorsabb de videó és fényképezője sokkal rosszabb néztem videót one s nek a videóján a kék víz pirosas volt és csak 16gb memória
2012. ápr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A Sensation XL nem jó, helyette XE, vagy valóban, One S. Az Xperia S is jó, és az ájfón 4S is.

Vedd, amelyik tetszik, én ezek közül a One S-t venném.

2012. ápr. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mindegyik jó telefon (N8-at kivenném a listából, csak a kamerája jó, ha már Nokia akkor Lumia 800 WP7-tel), ha összesítve nézzük akkor HTC és iPhone a legjobb márka, de SGS2 is jóra sikerült.

Elsőnek is döntsd el, hogy iOS vagy droid, mindkettő jó, aztán ha droid akkor nehéz döntés, én HTC párti vagyok, szvsz az a legjobb, de a többi sem rossz.

2012. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sokan ajánlják az androidos telefonokat. (Én nő létemre nem értek az ilyesmikhez) A sony-ban csalódtam, ezért hagytam ki a listából.

Meg ami nagyon fontos számomra, hogy hosszú életű legyen, és ne legyen semmi baja, mivel Angliában veszem meg, és még kb 8hónapig tartózkodok itt, fontos az élettartam, hogy otthon is használni tudjam.

Az XL-lel mi a probléma?

Meg nálunk...ha már XL-t veszek, annyi erővel vehetnék iPhone-is, pár font van a kettő között. De az iPhone nem igazán tetszik, meg sokan ellenzik. A HTC One S, meg az XE...nem igazán jön be, nem fogott meg annyira, mint az XL...de ez annyira nem elsődleges nálam, hogy tetsszen is, a lényeg, hogy tényleg strapabíró legyen.

Samsung Galaxy Note? Még esetleg az jöhetne szóba, de jókat hallottam az LG Optimus 3D-ről is. Viszont annak csak 5 MP-es kamerája van.

2012. ápr. 11. 18:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Az XL jóval gyengébb hardveresen, mint az XE. Ha nagy tepsi kell, akkor One X.

LG-t ne vegyél, nagyon rossz a szoftveres háttere, ahogy a Samsungnak is.

2012. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na szuper! Az One X nagyon tetszik! :) Az XE az nem igazán...

Lehet akkor átpártolok. Köszönöm!

2012. ápr. 11. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!