Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az root-olt android telefonon,...

Az root-olt android telefonon, hogy tudok IMEI számot átírni?

Figyelt kérdés
Vettem egy SGS2-t és a T-Mobile letiltotta, mert nem fizették ki a számlát.

2012. ápr. 11. 06:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

[link]


Ha annyira kell: ezt a papali nevű emberkét be is idézték egy feljelentés után.


Én nem vagyok sem kárörvendő, sem semmi ilysmi, csak szóltam, hogy nagyobb kárt próbálsz okozni magadnak, mint hasznot szeretnél.

Ettől függetlenül továbbra is erősködsz, nem én szívom a véred, hanem te, eddig normális, emberi "hangnemben" beszéltem veled, továbbra is ezt teszem, amit te nyilvánvalóan nem viszonzol, ez nem engem degradál, hanem téged.


Itt van, szólt egy másik illető is, hogy gallyra tudod vágni a telefonod, maximum lesz egy 95 ezres médialejátszóból egy ugyanilyen drága téglád.

Ez nem az én gondom, a felelősség terhe szerencsére nem az én vállamat nyomja.

2012. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
A történet a telefonról fikció!
2012. ápr. 12. 13:07
 23/33 A kérdező kommentje:

A belinkelt oldalon erről nincs is szó!

Egy szónak is száz a vége: Az klassz mikor az okos hülyéskedik, de az nagyon gáz, ha a hülye okoskodik.

2012. ápr. 12. 13:11
 24/33 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy gondolod.

Ettől függetlenül nem ártó szándékkal szóltam/szóltunk neked, még ha így is gondolod, bármi, amit csinálsz a saját felelősséged terhére zajlik.

Ha imei cserénél tönkre megy a telefonod, akkor a semmiért fizettél ki 100 ezer forintot, azért is ugyanúgy te leszel a felelős/hibás, minthogy hagytad magad behúzni a csőbe, és figyelmetlenül vásároltál a vaterán.

Megjegyzem, a hardverapródon ugyanennyiért független s2-eseket árulnak, és ott nem is verik át az embert, mert az esetek 80%-ában csak a személyes átvétel a megoldott.Ennyi pénznél ez már az eladó érdeke is, mert őt is meg lehet rövidíteni, de nem ez a lényeg.


Jobban oda kellett volna figyelned, jobban érdeklődni, személyesen utána nézni, stb.

Ha az imei kisütéssel elszáll a telefon, azt meg végképp nem lehet visszahozni az életbe.Semmilyen úton-módon.

2012. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
55%
Villoghatsz itt szép szólásokkal, közmondásokkal, csak annyit kértél tőlem, hogy mutassak neked olyat, akit a btk 300/c miatt már beidéztek volna.Parancsolj, mutattam.
2012. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
300/C miatt beidézték, de nem a telefon IMEI csere miatt, hanem mert belépett egy számítógépbe jogjalanul, tudva annak a jelszavát. Mondtam, hogy a telefonos történet fikció. Tudod mi az a fikció? Kitalált, a valóságban nem létező, elképzelt dolog!
2012. ápr. 12. 14:41
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Az imei szám hardver-reszetkor is eltűnhet...

sok jó ötletet találsz a youtube-m "imei rapir" címen.

Ha beírod a telóba a *#06# ír ki imei számot?

ha igen, akkor nagyobb a baj... ha azt írja -invalid akkor

nincsen letiltva. akkor csak az akku alatt levő számot kell visszaírni. Ha van szám, akkor valahol kell szerezni imei számot, lehetőleg legálisat, totálkáros telefonról ez nem lehet gond...

ha van kérdésed írj...

de csak május 1 után leszek elérhető

2012. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
100%
De utálom azt aki itt okoskodik a törvényekkel. Teljesen teleOFFolja a témát.
2012. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
mindketten fölöslegesen vitáztok. többen leirták normálisan hogy ez illegális meg hogy a kérdező ne próbálkozzon ilyennel. na ők értelmesen válaszoltak és nem is keveredtek vitába a kérdezővel. természetesen neked aki a kérdezővel vitatkozol részben igazad van de teljesen fölöslegesen teszed ezt. a kérdezőnek még annyit hogy többen leirták hogy jogi úton kéne visszakövetelned a pénzed de erre te még mindig a meglodást keresed és azzal zaklatod a másik válaszolót hogy nem válaszolt a kérdésedre amikor már ő is leirta hogy jogi úton kéne visszaszerezned a pénzed.
2014. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 grrrrrr12 válasza:
63%
Micsoda becsületes nép ez a magyar! Úgy betart mindenki minden törvényt!Van nagyobb bűn,mint átírni egy IMEI számot és mégis ezen kattogtok?Szánalmas és ezt nagyon komolyan mondom!Mások milliókat,vagy milliárdokat csalnak,lopnak,sikkasztanak,esetleg ölnek,gyerekeket-nóket molesztálnak és ti gy.ker.k ezen vagytok ki???? Menjetek Az Anyukátokba!K.cs.g.k!
2015. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!