Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az root-olt android telefonon,...

Az root-olt android telefonon, hogy tudok IMEI számot átírni?

Figyelt kérdés
Vettem egy SGS2-t és a T-Mobile letiltotta, mert nem fizették ki a számlát.

2012. ápr. 11. 06:45
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
16 ezerért átirják neked aréna plázában telefonosnál
2015. aug. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Tudom, hogy már régi a kérdés, de tudom a megoldást. Először is Root-olni kell a mobilkészüléket, ezután pedig le kell tölteni az Xposed Keretrendszert és feltelepíteni, ha ez is meg van, akkor le kell tölteni az IMEI Number Changer Modul alkalmazást, amellyel átlehet írni az IMEI számot. Az Xposed Keretrendszerhez Minimum 4.0 Android verzió szükséges, szóval erre mindenképpen figyelni kell, hogy véletlenül se csinálj téglát a telefonodból. Mondjuk az Odin Flash Szoftverével helyre lehet hozni az Android Rendszert.
2018. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Nálam ez sajnos ez nem vált be, illetve sikerült átírnom a Samsung Galaxy S8 (SM-G950F) típusú mobilkészülékemnél, de még mindig az a hiba üzenet jelenik meg, hogy nincs Regisztrálva a hálózaton, de nagy az esélye, hogy régebb típusú mobilkészülékeknél működik a leírt módszer.
2018. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!