Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S tapasztalatok?

HTC Wildfire S tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tegnap rendeltem meg egy HTC Wildfire S telefont, amit holnapra szállítanak ki. Olvasgattam róla sokat, tetszett is, de kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére, akiknek volt/van ilyen készülékük. Az érdekelne, hogy mennyire gyors, akadnak-e rajta a gyengébb játékok (Angry Birds, Plants vs. Zombies, Cut the rope stb.), mennyire melegszik fel az aksija, mennyi ideig bírja töltés nélkül stb.?

2012. ápr. 12. 11:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Annyira gyors, mint a többi armv6-os telefon.

Bizonyos esetben, bonyolultabb pályákon az angry birds is akadhat.


Egy SE Live with walkman-al jobban jártál volna 36-ért.

2012. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Töltés nélkül, ha alig használod akkor 2-2.5 nap, ebben egész jó a kis tetü.

Nem véletlenül neveztem így-> 600 MHz ARMv6--> bezony még az angry birds is be beszaggat egy teljesítmény igényesebb animáció esetén.Ez a hardver baromi gyenge, baromi elavult, nem egy hardveres erőmű.A korában is gyenge volt (azaz tavaly), ha 40ezerért rendelted(vagy többért), akkor baromi sokat buktál egy SE Live-val szemben.

Ez a telefon arra való amire kitalálták -> facebook, twitter, stb social communication dolgokra.

A kamerája egyenesen pocsék, erre nincs jobb szó, hiába a jól optimalizált sense felület, meg szokott akadni rendesen, főleg jelenet, vagy felszín váltásnál, gondolkozik, megizzad a proci rendesen.

Jó tulajdonság: szép képet ad, nem melegszik, kb 2 óra alatt fel is tölt 0-ról 100-ra, kompakt méretű, és...kb ennyi.

Még egy Cha-Cha-val is jobban jártál volna, ha ilyen social communication telefont kerestél magadnak.


Én fél évig sem bírtam ki a telefonom mellett.Vagy épp az mellettem.


ex-wildfire s tulaj

2012. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
A ChaCha-n is gondolkoztam, de annak meg nagyon kicsi a képernyője, zavart volna. Hát, remélem nekem nem lesz túl lassú, bár a mostani telefonomnál nem lehet.:)
2012. ápr. 12. 11:44
 4/29 anonim ***** válasza:

Hát én már nem vettem volna meg ezt a telefont, eléggé elavultnak számít már a hardvere. Nem lesz rá android 4 ics sem.


Én még megpróbálnám visszamondani a megrendelést és vennék egy sony live-ot, kb. 4-szer gyorsabb nála alapból és olyanok is jól futnak rajta, mint pl. a gameloft-os játékok.


T-mobile-nál a webshopból 36000 ft.

2012. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Ráadásul S-ONos kivétel nélkül az összes wildfire s, és csak XTC Clippel nyitható...vagy szoftveresen is, de csak CDMA-s telefonok, az EU-s GSM-eseket csak XTC Clippel lehet S-offolni.Ha ez nincs meg, akkor pedig custom ROM-ról és Rootolásról szó sem lehet.

Ha régi telefonod volt, akkor nyilván gyorsabb lesz hozzá képest a Wildfire S, de baromira nem éri meg azt az árat, amennyiért vesztegetik.Akkor sem érte meg megvenni, mikor kidobták piacra, azóta meg már főleg nem éri meg, hogy ennyiért tudásban sokkal több és jobb telefont is vehettél volna.Még az ilyen kis, kompakt kialakításúak között is.

X-peria mini, Xperia mini pro, Live, stb.

2012. ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A másik opció a Galaxy Ace volt, a SE-t nem is vettem számításba.
2012. ápr. 12. 11:55
 7/29 anonim ***** válasza:

A galaxy ace ugyanugy armv6-os de a proci 800 mhz.


Legalább annyira nem éri meg, mint a wildfire s.

Ilyen árban, mint az ace illetve a wildfire s van, kis szerencsével még új motorola defy-t is kapni, de a legjobb vétel a SE live.

2012. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Azért nézhettél volna teszteket, mielőtt megrendelted. Nem rossz telefon, mert minden alap dolgot tud, amit egy droidtól elvárunk, de nem is olyan jó, mint amennyiért vesztegetik.
2012. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Néztem róla teszteket, megkérdeztem tulajdonosokat is, és nem panaszkodtak a lassúságra, inkább arra, hogy kevés a belső memóriája, de ugye azt lehet bővíteni.
2012. ápr. 12. 13:04
 10/29 anonim ***** válasza:

a RAM az 150 MB, ebből szabadon 122-124 MB elérhető.

App2SD-vel persze egy rakat letöltött cuccot tudsz a kártyán tárolni, és akkor lassabban is fog fogyni a belső tárhely kapacitása.

2012. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!