Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné-e galaxy s2-t lumia...

Megérné-e galaxy s2-t lumia 800/900-ra cserélni?

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri-e a galaxy s2t elcserélni egy lumia 800-ra vagy ha megjelenik Magyarországon a lumia 900 akkor arra?

Miért igen és miért nem?



2012. ápr. 12. 23:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha windows phone-ra akarsz váltani, akkor most igen, év végére már nem.

A WP8 Apollo egyik WP7-es telefonra sem lesz elérhető.

Ha hossú távra szeretnél beruházni telefonra, vagy legalább egy évre, és év végén is érdekel majd a windows phone, akkor egy wp8-asra cseréld.

2012. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nekem az az egy nagy hibám hogy mindig valami hirtelen elkezd érdekelni és meg is akarom szerezni de pár hét után már annyira nem vagyok oda érte és gondolom hasonló lesz a windows phone-al
2012. ápr. 12. 23:41
 3/22 anonim ***** válasza:

A wp egyelőre egy elég szigorúan szabályozott rendszer és mint egy ilyen a hozzá kapható telefonok is elég szigorú korlátokat kell teljesítenek.


Mindamellett az alkalmazás boltja koránt sem teljes. Androidról váltani akkor éri csak meg ha eddig egy kaosznak találtad. Ha jól felepített

2012. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha jól felépített launchered volt amit szerettél/szeretsz androidos akkor nem fogod szeretni a wp7 "kissé" korlátozott metro felületét.
2012. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mellesleg akkor már inkább 710.szinte teljesen ugyanaz a hardver sokkal olcsóbban. Láttam élőlény a kettőt de nekem a 710 gyorsabbak tűnt és szerintem szebb is.
2012. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ha most akarsz mindenképp wp7-re beruházni, akkor inkább a 710. Ugyanaz a hardver, ugyanaz a szoftver csak az anyaghasználat miatt 30 ezerrel olcsóbb.Meg talán nem 8, hanem 5 MPx-es kamerával dolgozik.Ez pedig nem ér ennyi árkülönbséget.

Azt azért jó ha tudod, hogy a wp7-es telefonon nincs usb háttértárként való mód, se bt fájlátvitel, ha alkalmazást akarsz szerezni hozzá, akkor csak a marketet tudod használni, ha zenét, akkor csak a zune-t.

Ezek a legkomolyabb korlátozások, talán az Apolloval majd kicsit nyitnak rajta, azért mondtam, hogy érdemesebb lenne megvárni.

2012. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%
Megorultel???a galaxy s2 fenyevekkel jobb akarmelyik nokianal.Es egyik legjobb telefon.nagy orultseget csinalnal...kulonbenis a lumina egy fos
2012. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

utolsó, ha le se tudod írni a nevét, akkor azt is kétlem, hogy valaha kipróbáltad..mit szólsz te bele, ha fogalmad sincs, milyen egy wp7-es telefon? én viszont inkább várnék a 900-ra, jó telefon a 800, de túl van árazva, és bár én soha nem vennék s2-t, de ha már mégis az van, akkor egy olyan telefonra cserélném le, ami nem csak a gyártó szerint, hanem szerintem is egy értékben mozoghat. :)

lényeg az, hogy én soha többé nem megyek vissza az androidra, akkor se, ha 6.0 vagy 12.0-ás verziója lesz...

2012. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ha wp7-ed van, és esetleg Lumia 900-ban gondolkozol: ne cseréld le.A Microsoft ugyanazt a termékstratégiát követi, mint az Apple...egy darabig van frissítés lefelé, aztán már nincsen.

Most olvastam 2 napja, hogy az Apollo-t egy wp7-es telefon sem fogja megkapni.

Kérdező: Továbbra is azt mondom, hogy ha Windows Phone kell, akkor várd meg év végén az Apollo-t.

Utolsó előtti: Mitől gondolod, hogy az S2 jobb lenne, mint a Lumia 800? Ez maximum a te véleményed, de semmiképpen sem másé.Azaz nem feltétlenül.Attől, hogy te az S2-t jobban preferálod, amiatt, hogy droid, még ne mjelenti azt, hogy a WP7 OS fos lenne, főleg, hogy a Lumia 800-ról van szó.

Már csak anyaghasználatban padlóhoz vágja az S2-t a Lumia 800.

És mégvalami: A ZTE Tania sem akad annyit egy év alatt egy 1 GHz-s procival, mint a Galaxy S2-d az 1.2-es kétmagossal.Vagy 1.4-es...teljesen mindegy, a WP7 kezelhetőségi szinten már rég odavert az androidnak, csak a magadfajta Windows gyűlölők vannak ezen a véleményen, hogy a Lumia fos lenne.

2012. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Az írás hibákért bocsi, jelenleg mérgelődök, mert az origo(velem együtt) lepontozta a csoport szóbelijét, és ideges vagyok.

Szóval, utolsó előtti: a ZTE Tania sem fog egy év alatt annyiszor akadni, mint az S2 akár az első napban.Ez csak optimalizáció kérdése, a droidnak meg baromi nagy a hardver igénye, mert az 5 magos Tegra3-as procival is akadozik a Transformer Prime.Az OS-ről ennyit.


Nekem baromira bejött a Metro felület, leszámítva, hogy nincs sok lehetőség testre szabni, de szerintem kár is lenne elbarmolni azt, ami szép.Szerintem szép.


Csak a korlátok miatt váltottam újra androidra, de sajnos kezdem megbánni.:(

Ha az apolloval nyitnak a korlátokon(BT nem is érdekel, csak az usb háttértár), akkor szaladok vissza a WP-hez.


Ez az én, megjegyzem szubjektív véleményem, hogy a WP OS messze a legjobb.De kinek mi.

Aki váltani akar, az egyelőre ne tegye, mert nem fogja megérni.Talán a WP8.

2012. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!