Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Ha...

Milyen telefont vegyek? Ha kb.30-45ezret szeretnék rászánni és ezért az árért a lehető legjobb telefont szeretném. És lehetőleg ne legyen Sony Ericsso. Érintősbe gondolkodom.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem Sony, akkor csak a Defy marad.
2012. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sony ericsson live with walkman

Ez pont ilyen árban van

Nagyon jó telefon

HD kamera,1ghz proci,jó minőségű kijelzo

32 gigaig bővíthető

2012. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocs én az előző vagyok elnéztem a kérdést.

Na sony semmiképpen sem akkor motorola defy

A defy is jó nagyon strapabíró

Vízálló szóval furodhetsz is vele;)

A proci 800mhz és android 2.2 fut rajta

2012. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért ne legyen se?


Végülis a legjobbak ebben az árkategóriában...

2012. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A vízállóság egy vicc. Az IP67 alapján csak csepp és fröccsenés álló, illetve laboratóriumi körülmények között fél órát kell kibírjon a víz alatt, de ez nem mindig jön össze.A motorola meg a doboz belsején rögtön feltüntei, hogy a beázott készülékre a garanciális csere nem érvényes és nem vállalnak felelősséget érte.Ez ugyan így van a Defy+-nál és a Defy mininél is.


Kérdező: Ettől eltekintve a defy marad, gyári angol menüvel, de van rá elérhető magyar nyelv, otthon elvégezhető a szoftverezés.

2012. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A lehető legjobbat akarod és pont a legjobbakat kizárod.


A SE Live with walkman 36-ért nagyon jó, összességében jobb, mint a defy.

Igazából defy-t újonnan már alig kapni, talán csak használtan.


Ebben az árkategóriában a samsungok sehol sincsenek, a legjobbtól k..szott messze vannak.


Mondjuk azért leírhatnád, miért ne legyen Sony Ericsson.

2012. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A Defy nem garanciális, ha beázik, de ettől függetlenül bírja, láttam már nem egy víz alatti videót vele. Én mindenesetre passzolom a fürdést.

A gyári frekvenciát a gyári rommal el lehet felejteni, úgy semmire nem jó. Az enyém most 1.1 GHz, 2.3.7, magyar, így már talán veri is a gyári Sonykat.

2012. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem már volt sony-m és nagyon hamar tönkrement,elvittük megjavítani de nem tudták megcsinálni és azt mondták hogy a sony-k tényleg jók csak sok bennük a hiba lehetőség.
2012. ápr. 15. 09:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen volt és mi a fene tud úgy tönkremenni, hogy ne lehessen javítani?
2012. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hangszóró,csak úgy lehetett vele beszélni hogy amit mondtak hallotad de te hiába beszélté,meg amúgy is nekem nem jönnek be ezek a kis képernyősek.
2012. ápr. 15. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!