Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen HTC-t vegyek?

Milyen HTC-t vegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy HTC telefont akarok venni de mindegyiknek olyan nagy a kijelzője :S. Én nem használnám semmi nagyon komoly dologra csak olyanokra hogy zenehallgatás átszás honlapom szerkesztése internetezés stb... Persez Fontos hogy jó telefon legyen de nem über mobil kell nekem.

2012. ápr. 15. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor a te készüléked a ....

Dobpergés: ....................................................................................................................................................................................

A Htc wildfire S - kb :50 ezer forint

[link]

2012. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem Wildfire s van. Nagyon jó telefon.. néha kicsit lassú de nem vészes!
2012. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"honlapom szerkesztése" kis kijelzon, raadasul mobilon? ez nem nagyon fog menni. amugy meg en nagy htc fan vagyok, de 50k-ert wildfire s-t nem ajanlanek senkinek, max az ellensegemnek. annyiert vegyel SE xperia mini-t, SOKKAL gyorsabb es mindenben jobb.
2012. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szépen mondva is HTC b.zi vagyok, de Wildfire S még ingyen sem kéne.


Amúgy a 4,3 is nagy már neked?

Az szerintem pont ideális, és majdnem minden szempontból jobb, mint a kisebb.


Ha jó a 4,3" akkor a legjobb a One S, utána jön a Sensation, aztán Desire HD, több nem jut eszembe ekkora méretbe.


Ennél kisebb méret már csak 3,7" lehet, 4,3 és ez között nem igazán van más méret úgy tudom.

Ekkora méretben még a Desire S és a Rhyme jöhet szóba, de utóbbi úgy tudom inkább női telefon a külseje miatt.


Ezen kívül más nem igazán jöhet szóba, de ha más modellt akarsz csak olyat nézz, amire jön majd az ICS.

2012. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nem gond hogy már 2 éves modell beruházhatsz egy Desire-re. 3,7es kijelző(ez nem nagy). 1ghz arm v7 proci 480x800 kijelző. És ha nem tetszik a gyári rom, van rá millio féle. Nekem ilyenem van. de ha többet szánsz rá akkor egy Desire S.
2012. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

am nekem a 4,3 colos kijelző lenne az ideális és én is a HTC one S-ben gondolkodom :)

köszi a válaszokat

2012. ápr. 15. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:
az is 3,7". de jó kis telefon szerintem.
2012. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A One S 4,3". A One V 3,7".
2012. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a one v szerintem ronda és azért nekem az is opció hogy szép legyen :)
2012. ápr. 17. 16:49
 10/10 anonim ***** válasza:

One S-hez képest minden mobil ronda, amúgy nem olyan csúnya a V sem, de mondjuk nekem sem épp az lenne az álmom.

One S-nél jobbat most nem találsz.

2012. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!