Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry Bold 9700 21K-ért...

BlackBerry Bold 9700 21K-ért megérné most?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok. Nem egy mai darab, de annak idején jóval 100felett volt az ára. Nem tűnik nagyon használtnak sem és ki akarok próbálni egy Blackberry-t.

Megérné?


2012. ápr. 17. 00:53
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Ha kihasználod, akkor igen. Ha csak telefonálsz rajta, akkor felesleges.
2012. ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21k-ért még szép hogy megéri.Kivéve ha használt mert egy ismerősőm jól megjárta pont egy ilyen készülékkel.Neten rendelte használtam 40k-ért kapott 2 ilyen készüléket de 2 hónapnál többet nem bírta egyiksem, tehát haználtat ne vegyél.Egyébként hól láttad én 70k-nál olcsóbban (újan) sehol nem láttam.
2012. ápr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Használtan láttam természetesen. Új készüléket 60-70K felett azért nem igen kockáztatok meg. 21Kért ha befürdök vele még valahogy kiheverem :P.


Ki akarom próbálni, hogy ki tudom e használni az jó kérdés. Amin megakadt a szemem az hogy ezek a cuccok bírják aksival és ez nekem nagyon kapóra jönne. Egy készülék amivel lehet navigálni és nem merül le naponta. Kb ennyi amire vágyom. Mindenesetre remélem ha más nem, ugyanennyiért még talán el is tudom adni ha nem jön be...

2012. ápr. 17. 01:05
 4/6 anonim ***** válasza:

A bold 9000 óta a RIM készülékei is erősen csökkkenő tendenciát mutatnak az akkus üzemidőt tekintve.

Arra figyelj oda, hogy BES/BIS regelhető legyen, plusz nem árt mellé egy netes csomag sem, enélkül tök felesleges az egész.

2012. ápr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor vedd meg, ha az előfizetésed mellé kötsz BIS/BES előfizetést is, mert különben semmi BB szolgáltatást nem tudsz használni. Az akkuja meg nem túl jó. Nekem 1-1,5 napot bírt ki anno, haveromnak meg felet...
2012. ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor inkább kihagyom. Ennyit a nokia 5800 is bír most és nem akarom hasonlóra cserélni :P felesleges.
2012. ápr. 17. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!