Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem fizetem be a mobil...

Ha nem fizetem be a mobil számlámat a T-mobile-nál mennyi idő után kapcsolhatnak ki?

Figyelt kérdés
Már 3 hete kések vele, de csak jövő héten tudom befizetni és már óránként hívogatnak :S
2012. ápr. 17. 13:24
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Ha hivogatnak, miért nem kérdezed meg őket?
2012. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1x már felvettem, akkor a gép dumált bele x a tartozás és fizessem be, mást nem mondott.
2012. ápr. 17. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt azért jó, ha tudod, hogy ha kikapcsolnak, mielőtt befizetnéd a számlát, akkor a tartozás kiegyenlítés fölött pluszban kell fizetned majd azért is, hogy visszakapcsoljanak.

De Ne legyen ilyen, ha 3 hete késel, akkor nyilván nem a saját felelőtlenségedből kifolyólag nem tudod fizetni, hanem egyéb okoból.

Illetve, ha nem megy a befizetése tartósan, akkor válts kisebb csomagot, vagy valami olcsóbbat.

2012. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!