Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidosok, viberesek tudnáto...

Androidosok, viberesek tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok és nem tudom hogy működik ez az egész. Szóval van 90 mb adatforgalmam az előfizetésemben. Ha viberen üzeneteket küldök akkor ez mennyi idő után fogy el? vagy hogy működik ez a dolog?
2012. ápr. 17. 14:16
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Okostarifa 90?

ha igen, akkor nincs gond, ha elfogy a 90 mega, utána is netezhetsz ingyen, csak lassabb lesz. Viberes sms nem tudom mennyi, de valahol azt olvastam, hogy a telefonálás 10mb/óra.

2012. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha csak a viberre "költöd" a mobilneted, akkor szerintem elég lesz, nem generál olyan nagy forgalmat. bár nyilván attól is függ, hogy egész nap nyúzod-e vagy csak alkalmanként.

ja és persze ez a hívásra nem vonatkozik, az gyorsan megzabálná az egészet

2012. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen Okostarifa 90 :) Köszi szépen a válaszaitokat. Csak üzenetküldésre és nem egész nap, mert akkor töltőn lógna a telefon éjjel nappal :)
2012. ápr. 18. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
500 karakteres üzenet kb. 1 kB adatot generál, vagyis ebből kiindulva elég sokáig elég a 90 MB :)
2012. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!