Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szlovákiából t-mobile-os...

Szlovákiából t-mobile-os telefonról működik ingyenesen a 0. facebook.com?

Figyelt kérdés

Hétvégén osztálykirándulásra megyek Szlovákiába, és szeretném megkérdezni, hogy meg tudja-e nekem valaki mondani, hogy ott fogom tudni használni ingyenesen t-mobile hálózatból a 0.facebook.com-ot? Vagy ha sms-t szeretnék küldeni haza, akkor azért pluszban felszámolnak valami díjat? Az előfizetéses, és a Domino feltöltőkártyás t-mobilos ügyfélként is érdekelne a dolog, mert akkor olyan telfont viszek. (van ez is, az is.)


Köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 19. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a 0.face nem negy, csak magyaro.-n
2012. ápr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
teljesen mind1, hogy domino-s vagy előfizus, mivel külföldön vagy, roaming ígyis-úgyis lesz, tehát ingyen fb nincs, roaming díjak meg szerintem egységesek, de ha tévednék, akkor a beállított díjcsomag t-mobile-os oldalán biztos le van írva, ha különbözik.
2012. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ezt sejtettem.
2012. ápr. 19. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Működni fog, de Dominósként kb azonnal 0Ft lesz az egyenleged, előfizusként meg inged-gatyád rá fog menni a következő számlára. Az SMS küldésért is fizetni kell. A roaming tarifák között keresd, hogy pontosan mennyit. A hívás és a hívás fogadása is pénzbe kerül.
2012. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem működött. Ahogy átléptem a határt sms-ben értesített a t-mobile, hogy hívás fogadás díja: 37 ft, és hívásindítás díja: 118 ft. Szóval inkább kikapcsoltam azt kész.:) Pénz úgysem volt a domino-s kártyámon.
2012. ápr. 22. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!