Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus one vagy Samsung...

LG Optimus one vagy Samsung galaxy gio vagy telenor one touch vagy ZTE Blade? Melyiket ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindelyik egy gyenge telefon de ha ezek közül kellene választani akkor Blade vagy a One touch!

De amúgy sztem vedd meg a SE Live with Walkman-t 36K-ért a T-mobile webshop-ból! Százszor lealázza ezeket!

2012. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi bennük a "gyenge"... igazából igény kérdése:) nekem híváson, sms küldésen, zenehallgatáson, képnézegetésen és netezésen kívül semmi másra nem kell :D

amúgy nekem nem tetszik az SE Live... :S

2012. ápr. 19. 18:18
 3/8 A kérdező kommentje:
És az Alcatel One Touch 918D? :)
2012. ápr. 19. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát a 918D szerintem jobb ezeknél!
2012. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és árban az mennyi?:s csak mert neten nem találtam semmit róla.. :S
2012. ápr. 19. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
30-40K között találtam!
2012. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi! :) viszont most olvastam utána hogy a telenor one touch az alcatel 990-es típusa igazából kicsit átalakítva. Tehát "elvileg" akkor többet tud mint a 918D :) na most már ezt nem értem.
2012. ápr. 20. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Onte Touch =Onetaccs.. Lg túl van árazva..


Maradt a ZTE blade meg a Samsung galaxy gio. Nekem gio m van a legjobb barátomnak meg Blade. Ugyan az a 2 telo csak a gio gyorsabb a zte meg szebb kijelzős..

2012. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!